Victron nem szigetelt DC-DC töltő Orion-Tr Smart 12/24-15
Kód: VICTRON-NIS-DCDC-ORION-TR- SMT-12-24-16Termék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Bluetooth Smart
Lehetővé teszi a VictronConnect alkalmazással okostelefonról, táblagépről vagy más eszközről történő figyelést, konfigurálást és szoftverfrissítéseket. - Teljesen programozható
A töltő akkumulátortöltési algoritmussal konfigurálható, vagy állandó kimeneti tápegységként is használható. - Okos generátor kompatibilitás
Motorjárási érzékelő mechanizmust tartalmaz, így alkalmas okos generátorral rendelkező járművekhez. - Adaptív háromfokozatú töltés
Töltő, abszorpciós és lebegő töltési algoritmussal hatékonyan tölt mind ólom-savas, mind lítium akkumulátorokat. - Ólom-savas akkumulátor optimalizálás
Sekély kisülések esetén az abszorpciós idő csökken, hogy megelőzze a túltöltést. Mélyebb kisülések után az abszorpciós idő automatikusan növekszik, hogy biztosítsa a teljes feltöltést. - Lítium akkumulátor támogatás
Lítium akkumulátorokhoz alkalmas, alapértelmezett állandó abszorpciós idővel 2 óra. - Távoli ki-/bekapcsolás
Távoli ki-/bekapcsoló kapcsolóval vagy reléérintkezővel vezérelhető, lehetővé téve a jármű vagy csónak elektromos rendszereibe való egyszerű integrációt. - Párhuzamos csatlakozás
Korlátlan számú egység csatlakoztatható párhuzamosan a teljes kimeneti áram növelése érdekében. - Rövidzárlatvédelem
Minden modell védett rövidzárlatok ellen a biztonságosabb működés érdekében. - Magas hőmérséklet elleni védelem
A kimeneti áram automatikusan csökken, ha a környezeti hőmérséklet magas. - Magas hőmérsékletű működés
55°C-ig terjedő környezeti hőmérsékleten használható, 40°C-ig teljes névleges kimeneti teljesítménnyel. - IP43 védelem
IP43 védelmet biztosít, ha a csavaros csatlakozókat lefelé szerelik. - Csavaros csatlakozók
A telepítés nem igényel speciális szerszámokat. - Bemeneti biztosíték
Beépített, nem cserélhető bemeneti biztosítékkal rendelkezik.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 1.6 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 70 mm |
| Szélesség: | 186 mm |
| Magasság: | 130 mm |
| Teljesítmény: | 360 W |
| Védettségi fok (IP): | IP43 |
| Névleges feszültség: | 24.2 V |
| Üzemi feszültség: | 18-30 V |
| Névleges áram: | 30 A |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |