Victron GlobalLink 520
Kód: VICTRON-GLOBALLINK-520Termék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Okos eszköz és VE.Direct támogatás: Csatlakoztasson akár 10 Victron okoseszközt BLE segítségével, és két vezetékes VE.Direct eszközt.
- VRM felügyelet: Az akkumulátor töltöttségi állapotának, az energiafogyasztásnak, a PV, a generátor és a hálózati energiakitermelésnek a nyomon követése vagy a hőmérsékletmérések ellenőrzése. Figyelje a riasztásokat és végezzen diagnosztikai ellenőrzéseket.
- RuuviTag támogatás: Ezek az érzékelők BLE-n keresztül csatlakoznak, és könnyen beállíthatók a VictronConnect alkalmazáson keresztül. Minden adat, például a hőmérséklet, a páratartalom és a légköri nyomás közvetlenül a VRM rendszerben lesz elérhető.
- Egyedi SIM-kártya támogatás.
- Könnyen telepíthető és konfigurálható: A GlobalLink 520 falra szerelhető. A Bluetooth-funkció lehetővé teszi a gyors csatlakozást és az egyszerű konfigurációt a VictronConnect alkalmazáson keresztül.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 23 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Magasság: | 123 mm |
| Kommunikáció: | Bluetooth, VE.Direct, VRM |
| Üzemi feszültség: | 8 – 70 V |
GlobalLInk 520 - Upload Data to VRM using 4G
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |