Victron Smart Battery Sense
Kód: VICTRON-SMART-BATTERY-SENSETermék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Javítja az akkumulátor töltését
Az intelligens akkumulátor-érzékelő közvetlenül az akkumulátor pólusainál méri a feszültséget, biztosítva a pontos leolvasást és elkerülve a kábelellenállás miatti feszültségveszteség okozta hibákat. Ez biztosítja a megfelelő töltési feszültséget az akkumulátor optimális állapotához.
Az ólom-sav akkumulátorok esetében a hőmérsékleti adatokat a töltési feszültség megfelelő beállításához használják. A hideg akkumulátorok magasabb töltési feszültséget igényelnek, míg a meleg akkumulátorok alacsonyabb töltési feszültséget igényelnek a károsodás megelőzése érdekében. A lítium akkumulátorok esetében a hőmérsékleti adatokat arra használják, hogy megakadályozzák a túl alacsony hőmérsékleten történő töltést, mivel az ilyen körülmények közötti töltés tartósan károsíthatja a cellákat.
- Nincsenek kábelek
A Smart Battery Sense vezeték nélkül kommunikál egy vagy több napelemes töltővel a VE.Smart hálózaton keresztül, amely Bluetooth Smart technológiát használ. Ez lehetővé teszi, hogy több, ugyanahhoz a 12V-os, 24V-os vagy 48V-os akkumulátorhoz csatlakoztatott napelemes töltő egyidejűleg hozzáférjen a továbbított információkhoz. A Smart Network egyszerűen beállítható a VictronConnect alkalmazás segítségével.
- Rendes, egyszerű - okos
A Smart Battery Sense rendszer telepítése egyszerű és egyszerű. Kezdje a készülék két fülének csatlakoztatását az akkumulátor pólusaihoz. Ezután az öntapadós csík segítségével rögzítse a Smart Battery Sense egységet közvetlenül az akkumulátortestre.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 38 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Magasság: | 14 mm |
| Kommunikáció: | Bluetooth |
| Üzemi feszültség: | 8 - 60 V |
| Akkumulátor feszültség: | 12 V, 24 V, 48 V |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |