Invertor Victron RS 48/6000 Smart
Cod: VICTRON-INVERTER-RS-48-6000-SDescriere detaliată a produsului
Dispune de un afișaj încorporat pentru acces ușor la informațiile despre baterie și invertor, în timp ce utilizatorii pot accesa acești parametri de la distanță prin Bluetooth folosind aplicația VictronConnect. În plus, invertorul este echipat cu un VE.Can, care permite conectarea fără probleme la GX pentru monitorizarea completă a sistemului.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Invertoare solare |
|---|---|
| Greutate: | 11 kg |
| Marca: | Victron Energy |
| Lungimea: | 125 mm |
| Lățime: | 440 mm |
| Înălţime: | 425 mm |
| Putere: | 6000 W |
| Numărul de faze: | 1 |
| Grad de protectie (IP): | IP21 |
| Comunicare: | Bluetooth, VE.Direct, VE.Poate |
| Tip: | Off-Grid |
| Tensiune nominală: | 230 V |
| Tensiunea bateriei: | 48 V |
| Max. curent de încărcare a bateriei: | 88 A |
| Putere maximă de ieșire: | 5300 W |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Victron Energy, cu sediul în Almere, Olanda, este un producător recunoscut la nivel mondial de echipamente profesionale de conversie a energiei și gestionare a energiei. De mai bine de 45 de ani, stabilește standardul pentru sistemele off-grid și hibride, livrând produse în care se încrede profesioniștii marini, mobili, industriali și solari din întreaga lume.
Ecosistemul Victron extins include renumitele inversoare/încărcătoare MultiPlus și Quattro, regulatoarele de încărcare MPPT SmartSolar, monitoarele de baterii, convertoare DC-DC și hub-ul de comunicații puternic Cerbo GX cu monitorizare cloud VRM. Fiecare produs Victron este construit pentru fiabilitate extremă, extensibilitate modulară și integrare perfectă a sistemului, făcând-o alegerea profesională pentru aplicații energetice exigente.
| Companie producătoare : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresă : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Victron Energy B.V. |
| Adresa reprezentantului UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |