Solis-215K-EHV-5G-PLUS
Cod: SOLIS-215K-EHV-5G-PLUSDescriere detaliată a produsului
Caracteristici cheie
- > Raport DC/AC de 150%
- Funcție SVG pe timp de noapte
- IP66
- 9/12/14 MPPT-uri, eficiență maximă 99,0%
- Partea DC acceptă conector "Y"
- Densitate mare de urmărire a puterii 56MPPT/MW
- Compatibil cu module bifaciale de 550W+
- Design fără siguranțe, sigur și fără întreținere
- Comunicare prin linia electrică (PLC) (opțional)
- Monitorizare inteligentă a șirurilor, scanare inteligentă a curbei I-V
- Actualizare firmware de la distanță cu operare simplă
- Recuperare PID încorporată pentru o performanță mai bună a modulului
- Componente de marcă recunoscute la nivel global pentru o durată de viață mai lungă
- Certificat de TÜV Rheinland cu VDE-AR-N4130, care acceptă conexiuni la rețea la tensiuni foarte înalte ≥150kV pentru adaptabilitate îmbunătățită a rețelei
Parametri suplimentari
| Categorie: | Invertoare solare |
|---|---|
| Greutate: | 109 kg |
| Marca: | Solis |
| Lungimea: | 384 mm |
| Lățime: | 1125 mm |
| Înălţime: | 770 mm |
| Putere: | 215000 W |
| Numărul de faze: | 3 |
| Grad de protectie (IP): | IP66 |
| Comunicare: | RS485, PLC |
| Garanție: | 5 |
| Numărul de MPPT: | 9 |
| Şir: | Până la 2 per MPPT |
| Tip: | Reţea |
| Curent maxim de ieșire: | 465.6 A |
| Tensiune nominală: | 800 V |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Solis, marca Ginlong Technologies (fondată în 2005), este unul dintre cei mai mari și mai experimentați producători de invertoare solare din lume. Cu milioane de unități implementate la nivel mondial, Solis oferă o gamă completă de invertoare în șir pentru aplicații rezidențiale, comerciale și de utilitate publică, toate susținute de certificări internaționale riguroase și de antecedente dovedite de fiabilitate.
Cunoscut pentru furnizarea unei valori excelente, invertorii Solis combină eficiență de conversie ridicată, capacități de monitorizare inteligente și calitate de construcție robustă la prețuri competitive. Fie că este vorba de o singură instalație pe acoperiș sau de o fermă solară cu mai mulți megawați, Solis oferă conversie fiabilă de putere pe care poți conta.
| Companie producătoare : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa reprezentantului UE : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |