Victron GlobalLink 520
Cod: VICTRON-GLOBALLINK-520Descriere detaliată a produsului
Caracteristici cheie
- Suport pentru dispozitive inteligente și VE.Direct: Conectați până la 10 produse inteligente Victron folosind BLE și două dispozitive VE.Direct cu fir.
- Monitorizare VRM: Monitorizați starea de încărcare a bateriei, consumul de energie, PV, generatorul și recoltarea de energie din rețea sau verificați măsurătorile de temperatură. Monitorizați alertele și efectuați verificări de diagnosticare.
- Suport RuuviTag: Acești senzori se conectează prin BLE și sunt ușor de configurat prin intermediul aplicației VictronConnect. Toate datele precum temperatura, umiditatea și presiunea atmosferică vor fi disponibile direct în sistemul VRM.
- Suport personalizat pentru cartela SIM.
- Ușor de instalat și configurat: GlobalLink 520 poate fi montat pe perete. Funcționalitatea Bluetooth permite conectarea rapidă și configurarea ușoară prin aplicația noastră VictronConnect.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotovoltaice |
|---|---|
| Greutate: | 0.5 kg |
| Marca: | Victron Energy |
| Lungimea: | 23 mm |
| Lățime: | 67 mm |
| Înălţime: | 123 mm |
| Comunicare: | Bluetooth, VE.Direct, VRM |
| Tensiunea de operare: | 8 – 70 V |
GlobalLInk 520 - Încărcarea datelor către VRM utilizând 4G
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Victron Energy, cu sediul în Almere, Olanda, este un producător recunoscut la nivel mondial de echipamente profesionale de conversie a energiei și gestionare a energiei. De mai bine de 45 de ani, stabilește standardul pentru sistemele off-grid și hibride, livrând produse în care se încrede profesioniștii marini, mobili, industriali și solari din întreaga lume.
Ecosistemul Victron extins include renumitele inversoare/încărcătoare MultiPlus și Quattro, regulatoarele de încărcare MPPT SmartSolar, monitoarele de baterii, convertoare DC-DC și hub-ul de comunicații puternic Cerbo GX cu monitorizare cloud VRM. Fiecare produs Victron este construit pentru fiabilitate extremă, extensibilitate modulară și integrare perfectă a sistemului, făcând-o alegerea profesională pentru aplicații energetice exigente.
| Companie producătoare : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresă : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Victron Energy B.V. |
| Adresa reprezentantului UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |