Victron MultiPlus-II 48/3000/35-32 GX
Cod: VICTRON-MP-II-48-3000-35-32-GXDescriere detaliată a produsului
Caracteristici cheie
- MultiPlus-II cu afișaj LCD și funcție GX
MultiPlus-II GX integrează invertorul/încărcătorul MultiPlus-II și dispozitivul GX cu un afișaj cu 2 x 16 caractere.
- Display și Wi-Fi
Afișajul arată parametrii bateriei, ai invertorului și ai regulatorului de încărcare solară.
Aceiași parametri pot fi accesați utilizând un smartphone sau alt dispozitiv cu Wi-Fi activat.
- Dispozitiv GX
Dispozitivul GX integrat include:
- Interfață BMS-Can. Acesta poate fi utilizat pentru conectarea la o baterie compatibilă controlată prin CAN bus. Vă rugăm să rețineți că aceasta nu este o
Port VE.Can compatibil.
- Port USB.
- Port Ethernet.
- Port VE.Direct.
- Aplicații
Dispozitivul MultiPlus-II GX este destinat aplicațiilor în care conectivitatea suplimentară la alte produse și/sau la distanță
este necesară monitorizarea, cum ar fi sistemele de stocare a energiei la rețea sau în afara rețelei și unele aplicații mobile.
- Funcționare paralelă și trifazată
Este necesară o singură unitate GX pentru funcționarea în paralel și trifazată.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Invertoare solare |
|---|---|
| Greutate: | 20 kg |
| Marca: | Victron Energy |
| Lungimea: | 147 mm |
| Lățime: | 275 mm |
| Înălţime: | 506 mm |
| Putere: | 3000 W |
| Numărul de faze: | 1 |
| Grad de protectie (IP): | IP22 |
| Comunicare: | VE.Autobuz |
| Tip: | Off-Grid |
| Tensiune nominală: | 230 V |
| Tensiunea bateriei: | 48 V |
| Curent nominal de încărcare a bateriei: | 35 A |
| Comutator de transfer: | 32 A |
| Produs: | Încărcător, Invertor/Încărcător - MultiPlus |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Victron Energy, cu sediul în Almere, Olanda, este un producător recunoscut la nivel mondial de echipamente profesionale de conversie a energiei și gestionare a energiei. De mai bine de 45 de ani, stabilește standardul pentru sistemele off-grid și hibride, livrând produse în care se încrede profesioniștii marini, mobili, industriali și solari din întreaga lume.
Ecosistemul Victron extins include renumitele inversoare/încărcătoare MultiPlus și Quattro, regulatoarele de încărcare MPPT SmartSolar, monitoarele de baterii, convertoare DC-DC și hub-ul de comunicații puternic Cerbo GX cu monitorizare cloud VRM. Fiecare produs Victron este construit pentru fiabilitate extremă, extensibilitate modulară și integrare perfectă a sistemului, făcând-o alegerea profesională pentru aplicații energetice exigente.
| Companie producătoare : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresă : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Victron Energy B.V. |
| Adresa reprezentantului UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |