Victron SmartShunt 500A
Cod: VICTRON-SMARTSHUNT-500A-50MVDescriere detaliată a produsului
SmartShunt poate fi, de asemenea, conectat la un dispozitiv GX pentru monitorizare. Această conexiune se realizează folosind un cablu VE.Direct.
SmartShunt reprezintă o alternativă excelentă la monitorul de baterie BMV, în special în sistemele în care sunt preferate mai puține cabluri și dezordine. Dispune de Bluetooth, un port VE.Direct și conexiuni suplimentare care pot fi utilizate pentru a monitoriza o a doua baterie, a monitoriza un punct intermediar sau a conecta un senzor de temperatură.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotovoltaice |
|---|---|
| Greutate: | 0.5 kg |
| Marca: | Victron Energy |
| Lungimea: | 54 mm |
| Lățime: | 120 mm |
| Înălţime: | 46 mm |
| Grad de protectie (IP): | IP21 |
| Comunicare: | VE.Direct |
| Tensiunea de operare: | 6,5 - 70 Vdc |
| Curent nominal: | 500 A |
Cum se instalează Victron Energy SmartShunt
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Victron Energy, cu sediul în Almere, Olanda, este un producător recunoscut la nivel mondial de echipamente profesionale de conversie a energiei și gestionare a energiei. De mai bine de 45 de ani, stabilește standardul pentru sistemele off-grid și hibride, livrând produse în care se încrede profesioniștii marini, mobili, industriali și solari din întreaga lume.
Ecosistemul Victron extins include renumitele inversoare/încărcătoare MultiPlus și Quattro, regulatoarele de încărcare MPPT SmartSolar, monitoarele de baterii, convertoare DC-DC și hub-ul de comunicații puternic Cerbo GX cu monitorizare cloud VRM. Fiecare produs Victron este construit pentru fiabilitate extremă, extensibilitate modulară și integrare perfectă a sistemului, făcând-o alegerea profesională pentru aplicații energetice exigente.
| Companie producătoare : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresă : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Victron Energy B.V. |
| Adresa reprezentantului UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |