Fronius Wattpilot Go 22 J
Kód: 1164Detailní popis produktu
Wattpilot Fronius je nabíječka pro elektromobily, která vždy poskytuje nejlevnější nabíjení. Nejen, že jej lze připojit k vašemu vlastnímu fotovoltaickému systému a nabíjet vaše vozidlo vlastní solární energií – Wattpilot Fronius vždy vyhledává a nabíjí za nejnižší cenu, když se používá v kombinaci s variabilními tarify elektřiny.
Wattpilot Fronius se dodává ve dvou verzích a výkonových kategoriích 11 kW a 22 kW: Home – namontovaná nabíječka pro použití doma – a Go, přenosné řešení na cesty. Nabíječku lze snadno ovládat pomocí aplikace Solar.wattpilot, která také umožňuje volit mezi úsporným režimem a režimem Next Trip.
VSTUPNÍ DATA
| Frekvence (vstup) | 50 Hz |
|---|---|
| Typy sítí | TT / TN / IT |
| Síťové připojení | Zástrčka CEE32 červená 5pólová / 30 cm včetně nulového vodiče |
| Jmenovitý proud (konfigurovatelné) | 6-16A 1-fázový nebo 3-fázový proud |
| Nabíjecí zásuvka | Infrastrukturní zásuvka typu 2 s mechanickým zámkem |
| Zařízení na zbytkový proud | 20 mA AC, 6 mA DC |
| Průřez vstupního kabelu | 2,5 mm² |
| Maximální nabíjecí výkon | 22 kW |
VŠEOBECNÉ ÚDAJE
| Rozměry / (šířka) | 155 mm |
|---|---|
| Rozměry (výška) | 287 mm |
| Rozměry (hloubka) | 109 mm |
| Hmotnost | 1,63 kg |
| Hmotnost s obalem | 2,82 kg |
| Třída ochrany | IP 55 |
| Instalace | Vnitřní nebo venkovní 1) |
| Rozsah okolních teplot | -25 °C až +40 °C (bez přímého slunečního záření) |
| Vlhkost | 5 % - 95% |
| Maximální nadmořská výška | 2000 m |
| Odolnost proti nárazu | IK08 |
| Fotovoltaická optimalizace | Dynamické nabíjení přebytečnou fotovoltaickou energií 1,38-11 kW (automatické přepínání 1 fáze / 3 fáze) |
| Síťové připojení | WLAN 2) |
| Typ instalace | Vertikální zavěšení |
| Průměrná teplota okolí za 24 hodin | Max. 35 °C |
| Komunikační protokoly | OCPP 1,6 J |
| Volitelné adaptéry (lze objednat samostatně) | CEE32 červená chráněná, kempinková zástrčka CEE modrá, chráněná zástrčka 16A |
1) Při venkovní instalaci nesmí být Wattpilot vystaven přímému slunečnímu záření.
2) Wattpilot Fronius podporuje standardy WLAN 802.11 b/g/n v pásmu 2,4 GHz s protokoly WEP, WPA, WPA2 a WPA3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přenosné nabíječky EVPřenosné autonabíječky Fronius |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 9007947471789 |
| Značka: | Fronius |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Fronius, se sídlem v Welsu, Rakousku, je jedním z nejdůvěryhodněji jmen v energii, s dědičtvím inovací přesahujícím více než 75 let. Společnost navrhuje a vyrábí premium solární invertory, rozhraní pro skladování baterie a řešení pro inteligentní správu energií, které stanovují měřítka pro účinnost, spolehlivost a snadnost použití.
Od domácího řady Fronius Primo a Symo až po komerční platformy Tauro a Verto, každý produkt Fronius je postaven s rakouskou inženýrskou přesností a podporován vedoucí záruky v průmyslu a globálně soupravě. Invertory Fronius jsou volbou profesionálů, kteří vyžadují maximální dostupnost a dlouhodobý výkon.
| Výrobní společnost : | Fronius International GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Fronius International GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |