Victron akkumulátor monitor BMV-712 Smart
Kód: VICTRON-BAT-MON-BMV-712-SMARTTermék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 30.6 mm |
| Szélesség: | 68.7 mm |
| Magasság: | 68.7 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP55 |
| Kommunikáció: | VE.Direct |
How to connect the BMV-700 battery monitor
How to optimize the BMV-700 series sync parameters
How to set up BMV Battery Monitor for lead and lithium batteries
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |