Victron VE.Busz Smart Dongle
Kód: VICTRON-VE-BUS-SMART-DONGLETermék részletes leírása
Ez a készülék különösen hasznos a lakókocsik, kisebb jachtok és lakóautók felügyeleti rendszereihez, ahol a fejlettebb felügyeleti megoldások, mint például a Color Control GX vagy a Venus GX túl nagyok lehetnek.
Ez továbbá azonnali adatlekérdezést biztosít a VE.Bus termékekhez, megjelenítve a kulcsfontosságú adatokat közvetlenül a VictronConnect eszközlistáján, anélkül, hogy közvetlen kapcsolatra lenne szükség a termékhez. Ez magában foglalja a figyelmeztetésekre, riasztásokra és hibákra vonatkozó vizuális figyelmeztetéseket, megkönnyítve a gyors diagnosztikát.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 106 mm |
| Szélesség: | 42.5 mm |
| Magasság: | 22 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP20 |
| Kommunikáció: | VE.Bus |
| Üzemi feszültség: | 8 – 70 V |
VE.Bus Smart Dongle - a simple solution to read-out your system
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |