Goodwe GW120K-HT 1100V
Kód: GW120K-HTPodrobný popis
Meniče s vynikajúcou hustotou výkonu, ktoré kombinujú kompaktný dizajn s vysokou účinnosťou
Séria HT je inovatívne navrhnutá pre veľké komerčné/malé fotovoltické systémy a vyznačuje sa kompaktnými a účinnými striedačmi s pozoruhodnou hustotou výkonu. Táto konštrukcia umožňuje zjednodušené usporiadanie systému, čím sa znižuje potreba mnohých meničov. Striedač je kompatibilný s vysokovýkonnými modulmi, ktoré sú prispôsobené špecifickým úrovniam jednosmerného prúdu, čo zvyšuje ziskovosť. Pomocou inteligentného regulátora energie SEC1000 od spoločnosti GoodWe môžete aktivovať pokročilé funkcie, ako je monitorovanie záťaže a limity exportu energie.
Kľúčové vlastnosti
- Maximálny energetický výdaj
- Voliteľná funkcia AFCI
- Ochrana proti korózii IP66 a C5
- Voliteľná integrovaná PLC technológia
- Až 15 A na reťazec
Zvyšovanie celkového výnosu pomocou vysokovýkonných fotovoltaických modulov - Plný výkon do 45 °C
10% prídavný výkon do 45 °C teploty okolia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne invertory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 98.5 kg |
| Značka: | Goodwe |
| Dĺžka: | 343 mm |
| šírka: | 1008 mm |
| Výška: | 678 mm |
| Sila: | 120000 W |
| Počet fáz: | 3 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP66 |
| Komunikácia: | RS485, Wi-Fi, 4G |
| Počet MPPT: | 12 |
| Reťazec: | Až 2 na MPPT |
| Typ: | sieť |
| Napäťové meniče - Goodwe - Modelový rad: | HT 1100V |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
GoodWe (Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd.) je svetovane vedúcim výrobcom meničov na slnečnú energiu a riešení akumulácie energie, s inštaláciami vo viac ako 100 krajinách a prítomnosťou na liste Tier 1 Bloomberg New Energy Finance. Spoločnosť ponúka kompletnú paletu PV meničov, od kompaktných modelov na obytné účely až po výkonné komerčné a systémy v rozsahu spoločnosti, spolu s hybridnými meničmi a batérijou kompatibilnými riešeniami pre energetickú nezávislosť.
Známa ako výnimočná hodnota, spoľahlivosť a používateľsky prívetivý dizajn, GoodWe produkty majú pokročilé monitorovanie prostredníctvom portálu SEMS, vysokú konverznú účinnosť a širokú kompatibilitu s vedúcimi značkami batérií, čo ich robí najlepšou voľbou pre profesionálov solárnej energií na celom svete.
| Výrobná spoločnosť : | Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 90 Zijin Road, New District, Suzhou, Jiangsu 215011, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | GoodWe Europe GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Perchtinger Strasse 10, 81379 Munich, Germany |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |