Hanersun HiTouch 6N 610W Obojstranný solárny panel (HN19RN-72HT610W)
Kód: HN19RN-72HT610WPodrobný popis
Ultra-vysoký výkon, maximálna účinnosť a dlhodobá spoľahlivosť.
Kľúčové výhody
- Ultra-vysoký výkon: Až 715W s veľkými 210mm plátkami
- Vysoká účinnosť: 23,3% účinnosť modulu s minimálnymi efektmi LID/LeTID
- Bifaciálny zisk: Až 80–85 % bifaciality, generovanie o 10–30 % viac energie
- Odolný dizajn: Možnosti s dvojitým 2,0 mm sklom alebo priehľadnou zadnou fóliou
- Prispôsobiteľná estetika: Celočierny rám, zadná strana, zbernica a lepidlo
- 30-ročná záruka na výkon pre maximálny pokoj
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Hmotnosť: | 33.5 kg |
| Značka: | Hanersun |
| Dĺžka: | 2382 mm |
| šírka: | 1134 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Sila: | 610 W |
| Farba rámu: | Silver |
| Typ modulu: | Bifacial |
| Farba panelu: | Čierna |
| Cell: | TOPCon |
| Usporiadanie buniek: | 144 [2 x (12 x 6) ] |
| Predná vrstva: | 2.0 mm |
| Zadná vrstva: | 2.0 mm |
| Rám: | Eloxovaná hliníková zliatina |
| J-Box: | Krytie IP68 |
| Kábel: | 4mm²(IEC), 12AWG(UL), ±1200mm |
| Paleta: | 37 ks |
| Kontajner (40' HQ): | 740 pcs |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Hanersun je globálnou spoločnosťou čistej energie špecializujúcou sa na vysoko účinné solárne moduly a systémy akumulácie energie. Založená v roku 2015 a sídliaca v Nanjingu, v Číne, firma pôsobí v 100 krajinách s kanceláriami v USA, Európe, Japonsku a Austrálii.
Uznaná ako BNEF Tier 1 výrobca modulov solárnej energie a Kiwa PVEL "Top Performer", Hanersun dodal viac ako 14 GW solárnych modulov na celosvetovej úrovni. Spoločnosť bola raným priekopníkom modulov 600W+ a 700W+ s vysokou energiou, využívajúc pokročilé technológie N-type TOPCon a HJT buniek na dodávku nadradených tvorby energie a dlhodobej spoľahlivosti pre obytné, komerčné a aplikácie v rozsahu spoločnosti.
| Výrobná spoločnosť : | Hanersun Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Floor 10, Building B4, No. 19, Suyuan Avenue, Jiangning District, Nanjing 210000, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Hanersun Europe B.V. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Fascinatio Boulevard 216-220, 3065 WB Rotterdam, Netherlands |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |