Dyness STACK280-4S battery system 57.37 kWh (4 modules + SBDU)
Koda: STACK280-4S
Ni ocenjeno Podrobnosti o ocenjevanju
Na povpraševanje
Podrobne informacije
Poštena cena
Poštena cena
Ponujamo konkurenčne cene s poudarkom na kakovosti in preglednosti.
Hitra dostava
Hitra dostava
Izdelki na zalogi se odpremijo takoj. Naročeni artikli se odpošljejo v 5 dneh.
Zvestobni bonus
Zvestobni bonus
Stalne stranke prejmejo popuste in bonuse za svojo zvestobo.
Strokovna montaža po ključ
Strokovna montaža po ključ
Zagotavljamo storitve od začetka do konca z garancijo kakovosti.
Podroben opis izdelka
Overview
What is included
  • 4x Dyness STACK280 battery module S51280 (14.34 kWh / 51.2 V / 280 Ah each).
System specifications
System modelSTACK280-4S
Number of modules4
Nominal energy57.37 kWh
Usable energy (95% DOD)54.50 kWh
Operating voltage179-233 V
Recommended charge/discharge140 A (0.5C)
Max continuous charge/discharge200 A (0.7C)
Peak discharge (2 min)280 A
CommunicationCAN / RS485 (RJ45)
Protection ratingIP20
Cycle lifegreater than or equal to 8000 cycles, 10 years
Cluster dimensions assembled (W x D x H)770 x 425 x 1283 mm
Total weight478 kg
CertificationsCE EMC, CE RED, UN38.3
Compatible inverters
Installation notes
  • Floor clearance: at least 450 mm above the cluster top is required for cooling and connection access.
  • Stack height of 1283 mm requires a minimum room height of 1.73 m.
  • Two-person installation required (each module weighs 110 kg).
  • For more than 8 modules, a two-column expansion configuration is recommended.
Dodatni parametri
Kategorija: Baterije za fotovoltaiko
Teža: 478 kg
Blagovna znamka: Dyness
Dolžina: 425 mm
Širina: 770 mm
Višina: 1283 mm
Stopnja zaščite (IP): IP20
Komunikacija: CAN / RS485
Nazivni tok: 200 A
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Ocene lahko oddajo samo registrirani uporabniki. Prosimo, da se prijavite na ali prijavite na.
Razprava
Tega polja ne izpolnite:
Proizvodno podjetje : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Naslov : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-naslov : [email protected]
Predstavnik proizvajalca v EU : Dyness Europe B.V.
Naslov predstavnika EU : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands