Dyness STACK280-3S bateriový systém 43.00 kWh (3 moduly + SBDU)
Kód: STACK280-3S
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Na vyžádání
Detailní informace
Férová cena
Férová cena
Nabízíme konkurenceschopné ceny s důrazem na kvalitu a transparentnost.
Rychlé dodání
Rychlé dodání
Výrobky skladem, odesílame okamžitě. Ostatní zboží dodáme do 5 dnů.
Věrnostní bonus
Věrnostní bonus
Stálí zákazníci dostávají za svou věrnost slevy a bonusy.
Odborná instalace na klíč
Odborná instalace na klíč
Poskytujeme komplexní služby se zárukou kvality.
Detailní popis produktu
Přehled
Co je zahrnuto
  • 3x bateriový modul Dyness STACK280 S51280 (každý 14,34 kWh / 51,2 V / 280 Ah).
Specifikace systému
Model systémuSTACK280-3S
Počet modulů3
Nominální energie43,00 kWh
Využitelná energie (95% DOD)40,85 kWh
Provozní napětí134-175 V
Doporučené nabíjení/vybíjení140 A (0.5C)
Maximální trvalé nabíjení/vybíjení200 A (0.7C)
Špičkový vybíjecí proud (2 min)280 A
SděleníCAN / RS485 (RJ45)
Stupeň ochranyIP20
Životnost cykluvíce než nebo rovno 8000 cyklů, 10 let
Rozměry sestavy smontované (Š x H x V)770 x 425 x 1053 mm
Celková hmotnost368 kg
CertifikaceCE EMC, CE RED, UN38.3
Kompatibilní střídače
Poznámky k instalaci
  • Podchozí výška: nad horní částí sestavy je nutná minimální výška 450 mm pro chlazení a přístup k připojení.
  • Výška stohu 1053 mm vyžaduje minimální výšku místnosti 1,50 m.
  • Instalace vyžaduje dvě osoby (každý modul váží 110 kg).
  • Pro více než 8 modulů se doporučuje konfigurace s rozšířením o dva sloupce.
Doplňkové parametry
Kategorie: Baterie pro fotovoltaiku
Hmotnost: 368 kg
Značka: Dyness
Délka: 425 mm
Šířka: 770 mm
Výška: 1053 mm
Stupeň krytí (IP): IP20
Sdělení: CAN / RS485
Nominální proud: 200 A
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Výrobní společnost : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Adresa : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-mail : [email protected]
Zástupce výrobce v EU : Dyness Europe B.V.
Adresa zástupce v EU : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands