Fronius Karta Datamanager 2.0
Kód: 4-240-038-ZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tento modul umožňuje rozšířit takzvanou verzi LIGHT na plnohodnotnou verzi (WLAN) s připojením k internetu.
Karta Fronius Datamanager je komunikačním centrem pro střídače Fronius pro různá použití. Pomocí připojení k internetu v síti LAN nebo WLAN odesílá karta Fronius Datamanager hodnoty fotovoltaických systémů přímo na online portál Fronius Solar.web, abyste měli vždy přehled o provozu systému. Karta Fronius Datamanager tak může připojit střídače k internetu přímo přes WLAN. Kromě toho je možné optimální monitorování systému a konfiguraci karty Datamanager prostřednictvím vlastní webové stránky v rámci integrovaného webového serveru v kartě Fronius. Díky integrovanému rozhraní Modbus RTU SunSpec, Modbus TCP SunSpec a Fronius Solar API (JSON, pro aktuální hodnoty) lze invertory Fronius snadno připojit k webovému portálu Fronius Solar.web a paralelně k systémům jiných výrobců.
VŠEOBECNÉ ÚDAJE
|
Rozměry (délka)
|
22 mm |
|---|---|
|
Rozměry (šířka)
|
103 mm |
|
Rozměry (výška)
|
132 mm |
| Hmotnost | 0,55 kg |
| Kapacita baterie | max. 4096 dní |
| Napájecí napětí | Napájení 12 V DC přes měnič |
| Spotřeba energie | < 2,0 W |
| Rozsah provozních teplot | -20 °C - +65 °C |
ROZHRANÍ
| Ethernet (zásuvka RJ45) | LAN, 10/100 MBit / Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
|---|---|
| RS422 (zásuvka RJ45) | - |
| RS422 (zásuvka RJ45) | Fronius Solární.Net IN |
| WLAN | Bezdrátový standard 802.11 b/g/n / Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 digitálních vstupů | Připojení k hromadnému přijímači dálkového ovládání |
| 4 digitální vstupy/výstupy | Připojení k hromadnému přijímači dálkového ovládání, ovládání zátěže |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec nebo připojení měřiče |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wi-FiPříslušenství Fronius |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 9007947156259 |
| Značka: | Fronius |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Fronius, se sídlem v Welsu, Rakousku, je jedním z nejdůvěryhodněji jmen v energii, s dědičtvím inovací přesahujícím více než 75 let. Společnost navrhuje a vyrábí premium solární invertory, rozhraní pro skladování baterie a řešení pro inteligentní správu energií, které stanovují měřítka pro účinnost, spolehlivost a snadnost použití.
Od domácího řady Fronius Primo a Symo až po komerční platformy Tauro a Verto, každý produkt Fronius je postaven s rakouskou inženýrskou přesností a podporován vedoucí záruky v průmyslu a globálně soupravě. Invertory Fronius jsou volbou profesionálů, kteří vyžadují maximální dostupnost a dlouhodobý výkon.
| Výrobní společnost : | Fronius International GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Fronius International GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |