Fronius Smart Meter TS 5kA-3
Kód: 1105Detailní popis produktu
Ve spojení s aplikací Fronius Solar.web nabízí chytrý měřič Fronius přehledné zobrazení vlastní spotřeby. Chytrý měřič jako součást řešení pro ukládání energie Fronius zaručuje dokonale koordinované řízení jednotlivých energetických toků a optimalizuje tak celý energetický management. Fronius Smart Meter je ideálně vhodný pro použití s invertory GEN24 Plus a všemi invertory Fronius s Fronius Datamanager 2.0.
VŠEOBECNÉ ÚDAJE
|
Rozměry / (šířka)
|
53,8 mm |
|---|---|
|
Rozměry (výška)
|
91,5 mm |
|
Rozměry (hloubka)
|
63 mm |
| Hmotnost | 0,24 kg |
| Jmenovité napětí | 400-480 V (L-L) / 230-277 V (P-N) |
| Maximální proud | 6 |
| Průřez zapojení pro proudový obvod | 1-4 mm² |
| Průřez připojení pro komunikaci a neutrál | 0,05 mm² |
| Vlastní spotřeba | 1 W |
| Počáteční proud | 10 mA |
| Třída přesnosti | 1 |
| Přetížení (krátkodobé) | 30A @ 500 ms |
| Pracovní rozsah | -25 až +65 °C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré měřičeTřífázové inteligentní elektroměry |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 9007947404213 |
| Počet fází: | 3 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Fronius, se sídlem v Welsu, Rakousku, je jedním z nejdůvěryhodněji jmen v energii, s dědičtvím inovací přesahujícím více než 75 let. Společnost navrhuje a vyrábí premium solární invertory, rozhraní pro skladování baterie a řešení pro inteligentní správu energií, které stanovují měřítka pro účinnost, spolehlivost a snadnost použití.
Od domácího řady Fronius Primo a Symo až po komerční platformy Tauro a Verto, každý produkt Fronius je postaven s rakouskou inženýrskou přesností a podporován vedoucí záruky v průmyslu a globálně soupravě. Invertory Fronius jsou volbou profesionálů, kteří vyžadují maximální dostupnost a dlouhodobý výkon.
| Výrobní společnost : | Fronius International GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Fronius International GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |