Huawei Smart Dongle-4G SDongleB-06-EU
Kód: SDONGLEB-06-EUFérová cena
Nabízíme konkurenceschopné ceny s důrazem na kvalitu a transparentnost.
Rychlé dodání
Výrobky skladem, odesílame okamžitě. Ostatní zboží dodáme do 5 dnů.
Věrnostní bonus
Stálí zákazníci dostávají za svou věrnost slevy a bonusy.
Odborná instalace na klíč
Poskytujeme komplexní služby se zárukou kvality.
Detailní popis produktu
Připojení měničů a datové služby
Smart Dongle využívá připojení 4G a umožňuje až 10 střídačům bezproblémově komunikovat se systémem řízení solární energie, což zajišťuje bezproblémové připojení a provoz.
Po instalaci přístupový bod WLAN umožňuje místní nasazení pro inteligentní správu napájení a údržbu zařízení. Umožňuje propojení systému FusionSolar SmartPVMS i řídicích systémů třetích stran se střídači.
Díky krytí IP65 proti prachu a vodě je Smart Dongle odolný vůči venkovním podmínkám a zajišťuje spolehlivý provoz i v náročných podmínkách.
Klíčové vlastnosti
- Snadná komunikace
- Chytré O&M
- Krytí IP65
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Značka: | Huawei |
| Délka: | 28 mm |
| Šířka: | 162 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Sdělení: | 4G, 3G, 2G |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Huawei FusionSolar je divize chytrého fotovoltaického a energetického skladování společnosti Huawei Technologies, jedné z největších technologických společností na světě. Využívajíc nesrovnatelné odbornosti Huawei v digitální technologii, AI a energetické elektronice, FusionSolar poskytuje vysoce účinné sluneční invertory, chytré systémy ukládání energie a inteligentní monitorovací platformy pro aplikace v domácnostech, komerčních zařízeních a ve velkém měřítku.
| Výrobní společnost : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |