Huawei SUN2000-105KTL-H1
Kód: SUN2000-105KTL-H1Férová cena
Nabízíme konkurenceschopné ceny s důrazem na kvalitu a transparentnost.
Rychlé dodání
Výrobky skladem, odesílame okamžitě. Ostatní zboží dodáme do 5 dnů.
Věrnostní bonus
Stálí zákazníci dostávají za svou věrnost slevy a bonusy.
Odborná instalace na klíč
Poskytujeme komplexní služby se zárukou kvality.
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Šest nezávislých obvodů sledování maximálního bodu výkonu (MPPT) a 12 fotovoltaických obvodů
Smyčce: Podporuje flexibilní konfiguraci řetězců 2+2+2+2+2+2.
- 12 cest vysoce přesného inteligentního monitorování fotovoltaických řetězců.
Včas opravte výjimky.
- Síť MBUS.
Nevyžaduje další komunikační kabel, což snižuje náklady na výstavbu a údržbu a zvyšuje spolehlivost a efektivitu komunikace.
- Inteligentní diagnostika křivky I-V: Provádí I-V skenování a diagnostiku stavu pro
PV řetězce. Tímto způsobem lze včas odhalit potenciální rizika a poruchy, a tím zlepšit kvalitu provozu a údržby elektrárny.
Trezor
- Vestavěný stejnosměrný a střídavý SPD: celoplošná přepěťová ochrana
- Vestavěná jednotka pro monitorování zbytkového proudu: Okamžitě odpojí od sítě, pokud je zjištěno překročení prahové hodnoty reziduálního proudu.
Spolehlivý
- Přirozené chlazení
- Bezpojistkové provedení
- Krytí dle IP65.
- Účinná konstrukce proti pádu ze země.
lze díky tažné síle zasunout až o 50 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 79 kg |
| Značka: | Huawei |
| Délka: | 310 mm |
| Šířka: | 1075 mm |
| Výška: | 605 mm |
| Moc: | 105000 W |
| Počet fází: | 3 |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Sdělení: | RS485, USB, MBUS |
| Počet MPPT: | 6 |
| Řetězec: | Až 2 na MPPT |
| Typ: | Síť |
| Měniče napětí – Huawei – Modelová řada: | TL-H1 |
| Maximální výstupní výkon: | 116 kW |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Huawei FusionSolar je divize chytrého fotovoltaického a energetického skladování společnosti Huawei Technologies, jedné z největších technologických společností na světě. Využívajíc nesrovnatelné odbornosti Huawei v digitální technologii, AI a energetické elektronice, FusionSolar poskytuje vysoce účinné sluneční invertory, chytré systémy ukládání energie a inteligentní monitorovací platformy pro aplikace v domácnostech, komerčních zařízeních a ve velkém měřítku.
| Výrobní společnost : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |