Huawei SUN2000-115KTL-M2
Kód: SUN2000-115KTL-M2Férová cena
Nabízíme konkurenceschopné ceny s důrazem na kvalitu a transparentnost.
Rychlé dodání
Výrobky skladem, odesílame okamžitě. Ostatní zboží dodáme do 5 dnů.
Věrnostní bonus
Stálí zákazníci dostávají za svou věrnost slevy a bonusy.
Odborná instalace na klíč
Poskytujeme komplexní služby se zárukou kvality.
Detailní popis produktu
Klíčové funkce inteligentního fotovoltaického regulátoru
- Optimální BOS
- Vyšší výnosy
- Chytré O&M
- Bezpečné a spolehlivé
- Grid Friendly
- 98,8 % Max. Účinnost
- Podporováno MBUS
- 10 MPP trackerů
- Podpora AFCI a inteligentního odpojovače na úrovni řetězce
- Správa na úrovni řetězce
- Podpora inteligentní diagnostiky křivky I-V
- Krytí IP66
- Svodiče přepětí pro stejnosměrný a střídavý proud
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 93 kg |
| Značka: | Huawei |
| Délka: | 365 mm |
| Šířka: | 1035 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Moc: | 115000 W |
| Počet fází: | 3 |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Sdělení: | RS485, USB, WLAN, MBUS |
| Počet MPPT: | 10 |
| Řetězec: | Až 2 na MPPT |
| Typ: | Síť |
| Měniče napětí – Huawei – Modelová řada: | TL-M2 |
| Maximální výstupní výkon: | 125 kW |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Huawei FusionSolar je divize chytrého fotovoltaického a energetického skladování společnosti Huawei Technologies, jedné z největších technologických společností na světě. Využívajíc nesrovnatelné odbornosti Huawei v digitální technologii, AI a energetické elektronice, FusionSolar poskytuje vysoce účinné sluneční invertory, chytré systémy ukládání energie a inteligentní monitorovací platformy pro aplikace v domácnostech, komerčních zařízeních a ve velkém měřítku.
| Výrobní společnost : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |