Huawei SUN2000-17K-MB0
Kód: SUN2000-17K-MB0Férová cena
Nabízíme konkurenceschopné ceny s důrazem na kvalitu a transparentnost.
Rychlé dodání
Výrobky skladem, odesílame okamžitě. Ostatní zboží dodáme do 5 dnů.
Věrnostní bonus
Stálí zákazníci dostávají za svou věrnost slevy a bonusy.
Odborná instalace na klíč
Poskytujeme komplexní služby se zárukou kvality.
Detailní popis produktu
Klíčové funkce inteligentního regulátoru spotřeby energie
- Aktivní bezpečnost
AFCI Active Arcing Protection - Vyšší výnosy
Až o 30 % více energie s Optimizerem - Baterie kompatibilní
2 bateriové svorky; kompatibilní s LUNA2000-S0 - Vysoká účinnost až 98,4 %
- Lehký a pevný
- Stupeň ochrany IP66
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 21 kg |
| Značka: | Huawei |
| Délka: | 241.5 mm |
| Šířka: | 546 mm |
| Výška: | 460 mm |
| Moc: | 17000 W |
| Počet fází: | 3 |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Sdělení: | RS485, Ethernet, 4G, 3G, 2G, EMMA |
| Počet MPPT: | 2 |
| Řetězec: | Až 2 na MPPT |
| Typ: | Síť |
| Měniče napětí – Huawei – Modelová řada: | MB0 |
| Modelová řada: | MB0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Huawei FusionSolar je divize chytrého fotovoltaického a energetického skladování společnosti Huawei Technologies, jedné z největších technologických společností na světě. Využívajíc nesrovnatelné odbornosti Huawei v digitální technologii, AI a energetické elektronice, FusionSolar poskytuje vysoce účinné sluneční invertory, chytré systémy ukládání energie a inteligentní monitorovací platformy pro aplikace v domácnostech, komerčních zařízeních a ve velkém měřítku.
| Výrobní společnost : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |