Huawei SUN2000-30KTL-M3
Kód: SUN2000-30KTL-M3Férová cena
Nabízíme konkurenceschopné ceny s důrazem na kvalitu a transparentnost.
Rychlé dodání
Výrobky skladem, odesílame okamžitě. Ostatní zboží dodáme do 5 dnů.
Věrnostní bonus
Stálí zákazníci dostávají za svou věrnost slevy a bonusy.
Odborná instalace na klíč
Poskytujeme komplexní služby se zárukou kvality.
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Chytrý FV ovladač
- AI napájená ochrana proti oblouku
- Kompatibilní se SUN2000-450W-P2/SUN2000-600W-P
- Kompatibilní s MERC-1100/1300W-P
- Inteligentní monitorování 8 řetězců
- Efektivní Maximální účinnost 98,7 %
- Bezpečné provedení bez pojistek
- Spolehlivé svodiče přepětí typu II pro stejnosměrný a střídavý proud
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 43 kg |
| Značka: | Huawei |
| Délka: | 270 mm |
| Šířka: | 640 mm |
| Výška: | 530 mm |
| Moc: | 30000 W |
| Počet fází: | 3 |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Sdělení: | RS485, Ethernet, 4G, 3G, 2G, WLAN |
| Počet MPPT: | 4 |
| Řetězec: | Až 2 na MPPT |
| Typ: | Síť |
| Měniče napětí – Huawei – Modelová řada: | TL-M3 |
| Maximální výstupní výkon: | 33000 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Huawei FusionSolar je divize chytrého fotovoltaického a energetického skladování společnosti Huawei Technologies, jedné z největších technologických společností na světě. Využívajíc nesrovnatelné odbornosti Huawei v digitální technologii, AI a energetické elektronice, FusionSolar poskytuje vysoce účinné sluneční invertory, chytré systémy ukládání energie a inteligentní monitorovací platformy pro aplikace v domácnostech, komerčních zařízeních a ve velkém měřítku.
| Výrobní společnost : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |