Montážní základna baterie GoodWe Lynx D
Kód: SIB0724-00-00PDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k bateriím |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Značka: | Goodwe |
| Délka: | 170 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Typ baterie: | Vysoké napětí |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
GoodWe (Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd.) je světově vedoucím výrobcem solárních invertorů a řešení pro akumulaci energie, s instalacemi v přes 100 zemích a přítomností na Bloomberg New Energy Finance Tier 1 seznamu. Společnost nabízí plné spektrum PV invertorů, od kompaktních modelů pro domácnosti až po výkonné komerční a velkoplošné systémy, spolu s hybridními invertory a bateriemi kompatibilnými řešeními pro energetickou nezávislost.
Známá výjimečnou hodnotou, spolehlivostí a uživatelsky přívětivým designem, produkty GoodWe mají pokročilé monitorování prostřednictvím portálu SEMS, vysokou konverznú účinnost a širokou kompatibilitu s předními značkami baterií, čímž se stávají nejlepší volbou pro solární profesionály celosvětově.
| Výrobní společnost : | Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 90 Zijin Road, New District, Suzhou, Jiangsu 215011, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | GoodWe Europe GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Perchtinger Strasse 10, 81379 Munich, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |