Nástěnná baterie SolisStorage IntelliHome 16 kWh
Kód: 2607090003Férová cena
Nabízíme konkurenceschopné ceny s důrazem na kvalitu a transparentnost.
Rychlé dodání
Výrobky skladem, odesílame okamžitě. Ostatní zboží dodáme do 5 dnů.
Věrnostní bonus
Stálí zákazníci dostávají za svou věrnost slevy a bonusy.
Odborná instalace na klíč
Poskytujeme komplexní služby se zárukou kvality.
Detailní popis produktu
Nástěnná/podlahová baterie SolisStor IntelliHome 16 kWh LiFePO₄ pro rezidenční ukládání fotovoltaické energie.
- Typ baterie: LiFePO4 (nízké napětí)
- Nominální kapacita: 16 kWh
- Provozní napětí: 44,8 - 57,6 V
- Jmenovitá kapacita článku: 314 Ah
- Doporučená rychlost nabíjení/vybíjení: 0,5C
- Nabíjecí / vybíjecí proud: 157 A / 157 A
- Hloubka vybití (DOD): 100 %
- Životnost: > 6000 cyklů / 10 let
- Komunikace: CAN / RS485
- Provozní teplota: -20 ~ 55 °C (s funkcí ohřevu)
- Stupeň krytí: IP66
- Rozměry (Š × V × H): 470 × 950 × 240 mm
- Hmotnost: 126 kg
- Instalace: podlahová / nástěnná (standardní)
- Rozšiřitelné: až 8 jednotek paralelně (max. 128 kWh na cluster)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie pro fotovoltiku |
|---|---|
| Hmotnost: | 126 kg |
| Značka: | Solis Storage |
| Délka: | 240 mm |
| Šířka: | 470 mm |
| Výška: | 950 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Sdělení: | CAN / RS485 |
| Jmenovité napětí: | 51.2 V |
| Typ baterie: | Nízké napětí |
| Využitelná energie: | 16 kWh |
| Ah Kapacita: | 314 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Solis Storage is the energy storage division of Ginlong Technologies (the makers of Solis inverters). Solis Storage develops residential and commercial battery systems including the IntelliHome series of low-voltage LiFePO4 wall and floor mounted batteries, designed to integrate seamlessly with Solis hybrid and off-grid inverters.
| Výrobní společnost : | Ginlong Energy Storage Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No.188 Jinkai Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Solis Storage Europe B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | Westerwerf 3-D, 1911 JA Uitgeest, The Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |