SolarEdge Domácí baterie 4,6 kWh (48 V)
Kód: SOLAREDGE-HOME-BATTERY-4.6Související produkty
Detailní popis produktu
Optimalizované řešení ukládání energie pro SolarEdge Home Hub a třífázové invertory Wave
SolarEdge Domácí baterie 48V - evropská verze - BAT-05K48
- Stejnosměrná baterie s vyladěnou účinností systému, která umožňuje ukládat a spotřebovávat více energie v běžném provozu i při záložním napájení*
- Bezproblémová integrace s celým SolarEdge domácím ekosystémem umožňuje výhody jediné záruky, podpory a školení, stejně jako bezproblémové logistiky a operací
- Vylepšené bezpečnostní funkce pro ochranu baterie
- Škálovatelné řešení, které umožňuje sestavit více bateriových modulů s jedním měničem pro vysokou kapacitu (až 23 kWh)
- Fotovoltaický systém, baterie, nabíjení elektromobilů a inteligentní zařízení pro správu energie - vše je monitorováno a spravováno jedinou aplikací pro optimalizaci výroby, spotřeby a zálohování energie*
- Snadná instalace plug and play s automatickou konfigurací pomocí aplikace SetApp
* Zálohovací aplikace podléhají místním předpisům a mohou vyžadovat další komponenty a upgrade firmwaru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie pro fotovoltiku |
|---|---|
| Hmotnost: | 54.7 kg |
| Značka: | SolarEdge |
| Délka: | 240 mm |
| Šířka: | 540 mm |
| Výška: | 500 mm |
| Typ baterie: | Nízké napětí |
| Využitelná energie: | 4.6 kWh |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
SolarEdge Technologies, založená v Izraeli a kótovaná na NASDAQ, je globálním lídrem v technologii chytré energie. Společnost se stala průkopníkem v oblasti DC-optimalizovaných systémů střídačů, které kombinují optimalizátory výkonu na úrovni modulů s řetězcovými střídači, aby se maximalizovalo energetické využití každého jednotlivého solárního panelu se zároveň poskytováním pokročilého monitorování a zvýšené bezpečnosti.
SolarEdge ekosystém zahrnuje střídače, optimalizátory výkonu, systémy ukládání energie, nabíječky pro elektromobily a komplexní cloudovou platformu pro monitoring. Optimalizací energie na úrovni modulů poskytují systémy SolarEdge vyšší výnosy, rychlejší návratnost investic a bezkonkurenční přehled o výkonu systému pro bytové a komerční solární instalace po celém světě.
| Výrobní společnost : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Adresa zástupce v EU : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |