SolarEdge Home Hub Invertor 5kW
Kód: SE-HOME-HUB-INVERTER-5KWDetailní popis produktu
Použitá technologie konstantního napětí zajišťuje, že střídač vždy pracuje s optimálním vstupním napětím bez ohledu na počet modulů v řetězci nebo okolní podmínky. Patentovaný systém monitorování dat byl integrován do střídače a shromažďuje údaje o výkonu z každého fotovoltaického modulu. Tato data mohou být přenášena do sítě a zpřístupněna prostřednictvím monitorovací platformy SolarEdge, která umožňuje analýzu výkonu, detekci poruch a odstraňování problémů fotovoltaické instalace.
Snadné uvedení střídače do provozu pomocí aplikace SetApp
Uvedení nové řady třífázových střídačů SolarEdge do provozu lze nyní provést pomocí nové chytré metody. Uvedení střídače do provozu se provádí přímo z chytrého telefonu pomocí intuitivní mobilní aplikace SetApp. Posuňte uvedení měniče do provozu na novou úroveň.
- Snadná instalace s jediným střídačem pro řízení fotovoltaické výroby a ukládání energie do baterie, včetně provozu během výpadků proudu s plnou zálohou pro celou domácnost
- Více energie díky architektuře s DC vazbou, která ukládá fotovoltaickou energii přímo do baterie bez ztrát způsobených konverzí na AC
- Navrženo pro větší bezpečnost, žádné vysoké napětí během instalace, údržby nebo hašení požáru
- Umožňuje monitorování výkonu na úrovni panelů a kompletní přehled o stavu baterie, produkci fotovoltaických článků a vlastní spotřebě.
- Možnost připojení baterií od společnosti SolarEdge i jiných dodavatelů pro větší flexibilitu
(*) Čeká se na dostupnost baterií a upgrade firmwaru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 37 kg |
| Značka: | SolarEdge |
| Délka: | 192 mm |
| Šířka: | 317 mm |
| Výška: | 907 mm |
| Moc: | 5000 W |
| Počet fází: | 3 |
| Sdělení: | RS485, Ethernet, Zigbee, SolarEdge Home Network, Wi-Fi, SIM |
| Počet MPPT: | 2 |
| Typ: | Hybridní |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
SolarEdge Technologies, založená v Izraeli a kótovaná na NASDAQ, je globálním lídrem v technologii chytré energie. Společnost se stala průkopníkem v oblasti DC-optimalizovaných systémů střídačů, které kombinují optimalizátory výkonu na úrovni modulů s řetězcovými střídači, aby se maximalizovalo energetické využití každého jednotlivého solárního panelu se zároveň poskytováním pokročilého monitorování a zvýšené bezpečnosti.
SolarEdge ekosystém zahrnuje střídače, optimalizátory výkonu, systémy ukládání energie, nabíječky pro elektromobily a komplexní cloudovou platformu pro monitoring. Optimalizací energie na úrovni modulů poskytují systémy SolarEdge vyšší výnosy, rychlejší návratnost investic a bezkonkurenční přehled o výkonu systému pro bytové a komerční solární instalace po celém světě.
| Výrobní společnost : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Adresa zástupce v EU : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |