SolarEdge SE 4K RWB
Kód: SE-4K-RWBDetailní popis produktu
Ideální řešení pro malé fotovoltaické systémy v domácnostech
- Větší flexibilita návrhu díky možnosti výrazně kratších stringů pro nízkovýkonové třífázové fotovoltaické systémy
- Optimalizováno pro instalace se složitými střechami (více ploch a různé orientace)
- Podporuje volitelná chytrá energetická zařízení a rozšiřuje možnosti systému
- Řešení od jediného dodavatele pro bezproblémový provoz všech systémových komponent a jedna adresa pro záruční a servisní záležitosti
- Vestavěné monitorování na úrovni modulů pro lepší přehled o výkonu systému
- Vynikající spolehlivost se standardní 12letou zárukou (s možností prodloužení na 20 nebo 25 let)
- Pokročilé bezpečnostní prvky, včetně dotykové ochrany proti stejnosměrnému napětí, když je střídač vypnutý nebo odpojený
- Rychlé uvedení střídače do provozu přímo z aplikace SetApp pro chytré telefony
- Vhodné pro venkovní i vnitřní instalace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 24.5 kg |
| Značka: | SolarEdge |
| Délka: | 260 mm |
| Šířka: | 315 mm |
| Výška: | 540 mm |
| Moc: | 4000 W |
| Počet fází: | 3 |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Sdělení: | RS485, Ethernet, Zigbee, Wi-Fi, SIM |
| Počet MPPT: | 2 |
| Typ: | Síť |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
SolarEdge Technologies, založená v Izraeli a kótovaná na NASDAQ, je globálním lídrem v technologii chytré energie. Společnost se stala průkopníkem v oblasti DC-optimalizovaných systémů střídačů, které kombinují optimalizátory výkonu na úrovni modulů s řetězcovými střídači, aby se maximalizovalo energetické využití každého jednotlivého solárního panelu se zároveň poskytováním pokročilého monitorování a zvýšené bezpečnosti.
SolarEdge ekosystém zahrnuje střídače, optimalizátory výkonu, systémy ukládání energie, nabíječky pro elektromobily a komplexní cloudovou platformu pro monitoring. Optimalizací energie na úrovni modulů poskytují systémy SolarEdge vyšší výnosy, rychlejší návratnost investic a bezkonkurenční přehled o výkonu systému pro bytové a komerční solární instalace po celém světě.
| Výrobní společnost : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Adresa zástupce v EU : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |