SolarEdge StoreEdge SE 7K RWS
Kód: SE-STOREEDGE-7K-RWSDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Snadná instalace s jediným střídačem pro řízení výroby z fotovoltaiky i baterie
- Více energie díky architektuře DC řešení, která ukládá fotovoltaickou energii přímo do baterie bez ztrát při konverzi střídavého proudu
- Rychlé a snadné uvedení střídače do provozu přímo z chytrého telefonu pomocí aplikace SolarEdge SetApp
- Navrženo pro eliminaci vysokého napětí během instalace, údržby nebo hašení požáru pro zvýšení bezpečnosti
- Vestavěné monitorování na úrovni modulů a plná viditelnost stavu baterie, výroby fotovoltaiky a dat o vlastní spotřebě
- Umožňuje připojení nízkonapěťových 48V baterií od různých dodavatelů baterií pro zajištění větší flexibility
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 37 kg |
| Značka: | SolarEdge |
| Délka: | 193 mm |
| Šířka: | 316 mm |
| Výška: | 853 mm |
| Moc: | 7000 W |
| Počet fází: | 3 |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Sdělení: | RS485, Ethernet, Zigbee, Wi-Fi, SIM |
| Počet MPPT: | 2 |
| Typ: | Hybridní |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
SolarEdge Technologies, založená v Izraeli a kótovaná na NASDAQ, je globálním lídrem v technologii chytré energie. Společnost se stala průkopníkem v oblasti DC-optimalizovaných systémů střídačů, které kombinují optimalizátory výkonu na úrovni modulů s řetězcovými střídači, aby se maximalizovalo energetické využití každého jednotlivého solárního panelu se zároveň poskytováním pokročilého monitorování a zvýšené bezpečnosti.
SolarEdge ekosystém zahrnuje střídače, optimalizátory výkonu, systémy ukládání energie, nabíječky pro elektromobily a komplexní cloudovou platformu pro monitoring. Optimalizací energie na úrovni modulů poskytují systémy SolarEdge vyšší výnosy, rychlejší návratnost investic a bezkonkurenční přehled o výkonu systému pro bytové a komerční solární instalace po celém světě.
| Výrobní společnost : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Adresa zástupce v EU : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |