Solis-215K-EHV-5G-PLUS
Kód: SOLIS-215K-EHV-5G-PLUSDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- > 150 % DC/AC poměr
- Funkce Night SVG
- IP66
- 9/12/14 MPPT, max. účinnost 99,0 %
- DC strana podporuje "Y" konektor
- Vysoká hustota sledování výkonu 56 MPPT/MW
- Kompatibilní s 550W+ bifaciálními moduly
- Konstrukce bez pojistek, bezpečná a bezúdržbová
- Komunikace po elektrickém vedení (PLC) (volitelné)
- Inteligentní monitorování stringů, inteligentní skenování I-V křivky
- Vzdálená aktualizace firmwaru s jednoduchou obsluhou
- Vestavěná funkce PID recovery pro lepší výkon modulů
- Globálně uznávané značkové komponenty pro delší životnost
- Certifikováno společností TÜV Rheinland s VDE-AR-N4130, podporuje připojení k síti při extra vysokém napětí ≥150 kV pro lepší adaptabilitu k síti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 109 kg |
| Značka: | Solis |
| Délka: | 384 mm |
| Šířka: | 1125 mm |
| Výška: | 770 mm |
| Moc: | 215000 W |
| Počet fází: | 3 |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Sdělení: | RS485, PLC |
| Záruka: | 5 |
| Počet MPPT: | 9 |
| Řetězec: | Až 2 na MPPT |
| Typ: | Síť |
| Maximální výstupní proud: | 465.6 A |
| Jmenovité napětí: | 800 V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Solis, značka společnosti Ginlong Technologies (založená v roce 2005), je jedním z největších a nejzkušenějších výrobců solárních střídačů na světě. S miliony jednotek nasazených po celém světě nabízí Solis kompletní řadu střídačů pro bytové, komerční a aplikace v komunálním měřítku, vše podpořené přísnými mezinárodními certifikacemi a prokázanou historií spolehlivosti.
Známý tím, že nabízí vynikající hodnotu, střídače Solis kombinují vysokou účinnost konverze, inteligentní monitorovací schopnosti a robustní kvalitu stavby za konkurenční ceny. Ať jde o jednu instalaci na střeše nebo solarní farmu s více megawatty, Solis poskytuje spolehlivou konverzi energie, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |