Solis DTSD1352-C Třífázový elektroměr (vestavěný 80A CT)
Kód: DTSD1352-C-SOLISDetailní popis produktu
Měřič-3P-Acrel (vestavěný CT) (INLINE 80A)
Používá se u třífázových střídačů připojených k síti pro interní funkci omezení výstupního výkonu / funkci monitorování spotřeby (<40kW Inline)
Kompatibilní s:
- Solis-3P(3-20)K-4G
- Solis-3P(5-10)K-4G-LV Solis-(25-40)K-5G
- Solis-(15-23)K-LV-5G
- S5-GR3P(3-20)K
- S5-GR3P(5-10)K-LV
- S5-GC(25-40)K
- S5-GC(15-23)K-LV
- S6-GR3P(5-10)K03-NV-ND-AU
- S6-GC3P(25-36)K03-NV-ND
- S6-GC3P(15-20)K03-LV-ND
Měření:
- AC napětí
- AC proud
- Činný střídavý výkon
- Jalový střídavý výkon
- Zdánlivý střídavý výkon
- Činná energie (kWh)
- Jalová energie (kVarh)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Značka: | Solis |
| Délka: | 127 mm |
| Šířka: | 88 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Počet fází: | 3 |
| Sdělení: | RS485 |
| Záruka: | 2 |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Solis, značka společnosti Ginlong Technologies (založená v roce 2005), je jedním z největších a nejzkušenějších výrobců solárních střídačů na světě. S miliony jednotek nasazených po celém světě nabízí Solis kompletní řadu střídačů pro bytové, komerční a aplikace v komunálním měřítku, vše podpořené přísnými mezinárodními certifikacemi a prokázanou historií spolehlivosti.
Známý tím, že nabízí vynikající hodnotu, střídače Solis kombinují vysokou účinnost konverze, inteligentní monitorovací schopnosti a robustní kvalitu stavby za konkurenční ceny. Ať jde o jednu instalaci na střeše nebo solarní farmu s více megawatty, Solis poskytuje spolehlivou konverzi energie, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |