Solis-EPM3-5G-PRO
Kód: SOLIS-EPM3-5G-PRODetailní popis produktu
Chytré a silné
- Simultánní ovládání 20 X Solis střídačů
- Současně monitorujte provozní data 20 X Solis střídačů, čímž ušetříte náklady na monitorovací systém
- Přesnost řízení je až 1 %, což zlepšuje míru samovolného využití systému
Uživatelsky přívětivé a kompatibilní
- Podporuje současný přístup Solis střídačů s různými výkony
- Monitorujte výrobu energie a spotřebu zátěže neustále
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| Značka: | Solis |
| Délka: | 114 mm |
| Šířka: | 364 mm |
| Výška: | 276 mm |
| Počet fází: | 1, 3 |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Sdělení: | RS485, Wi-Fi, LAN, 4G |
| Záruka: | 2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Solis, značka společnosti Ginlong Technologies (založená v roce 2005), je jedním z největších a nejzkušenějších výrobců solárních střídačů na světě. S miliony jednotek nasazených po celém světě nabízí Solis kompletní řadu střídačů pro bytové, komerční a aplikace v komunálním měřítku, vše podpořené přísnými mezinárodními certifikacemi a prokázanou historií spolehlivosti.
Známý tím, že nabízí vynikající hodnotu, střídače Solis kombinují vysokou účinnost konverze, inteligentní monitorovací schopnosti a robustní kvalitu stavby za konkurenční ceny. Ať jde o jednu instalaci na střeše nebo solarní farmu s více megawatty, Solis poskytuje spolehlivou konverzi energie, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |