Solis S3-GPRS-ST
Kód: SOLIS-S3-GPRS-STDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Chybové hlášení, monitorování v reálném čase
- Plug and play, pohodlné a rychlé
- Indikátor stavu, snadné zobrazení provozního stavu
- Tlačítko RESET, jedním stisknutím odešlete data, pohodlné ladění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Značka: | Solis |
| Délka: | 133 mm |
| Šířka: | 44 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Sdělení: | RS485, GPRS |
| Záruka: | 2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Solis, značka společnosti Ginlong Technologies (založená v roce 2005), je jedním z největších a nejzkušenějších výrobců solárních střídačů na světě. S miliony jednotek nasazených po celém světě nabízí Solis kompletní řadu střídačů pro bytové, komerční a aplikace v komunálním měřítku, vše podpořené přísnými mezinárodními certifikacemi a prokázanou historií spolehlivosti.
Známý tím, že nabízí vynikající hodnotu, střídače Solis kombinují vysokou účinnost konverze, inteligentní monitorovací schopnosti a robustní kvalitu stavby za konkurenční ceny. Ať jde o jednu instalaci na střeše nebo solarní farmu s více megawatty, Solis poskytuje spolehlivou konverzi energie, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |