Solis S5-GC50K
Kód: SOLIS-S5-GC50KDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
- 5/6 MPPT, max. účinnost 98,7 %
- Funkce nočního obnovení PID (volitelné)
- Ochrana AFCI, proaktivně snižuje riziko požáru
- Inteligentní monitorování stringů, inteligentní skenování I-V křivky
- 24hodinové monitorování spotřeby zátěže
- IP66, úroveň antikorozní ochrany C5
- Funkce Night SVG
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 53.7 kg |
| Značka: | Solis |
| Délka: | 338 mm |
| Šířka: | 691 mm |
| Výška: | 578 mm |
| Moc: | 50000 W |
| Počet fází: | 3 |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Sdělení: | RS485, USB, Wi-Fi, GPRS |
| Záruka: | 5 |
| Počet MPPT: | 5 |
| Řetězec: | Až 2 na MPPT |
| Typ: | Síť |
| Maximální výstupní proud: | 250.8 A |
| Jmenovité napětí: | 230 V, 400 V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Solis, značka společnosti Ginlong Technologies (založená v roce 2005), je jedním z největších a nejzkušenějších výrobců solárních střídačů na světě. S miliony jednotek nasazených po celém světě nabízí Solis kompletní řadu střídačů pro bytové, komerční a aplikace v komunálním měřítku, vše podpořené přísnými mezinárodními certifikacemi a prokázanou historií spolehlivosti.
Známý tím, že nabízí vynikající hodnotu, střídače Solis kombinují vysokou účinnost konverze, inteligentní monitorovací schopnosti a robustní kvalitu stavby za konkurenční ceny. Ať jde o jednu instalaci na střeše nebo solarní farmu s více megawatty, Solis poskytuje spolehlivou konverzi energie, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |