Solis S5-WIFI-ST 4 PIN
Kód: SOLIS-S5-WIFI-ST-4PINDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Podporuje až 10 měničů s jedním datovým loggerem
- Plug-and-play design pro rychlou instalaci
- Alarm poruchy a monitorování v reálném čase pro efektivní provoz a údržbu
- Podpora dvoupásmového routeru (2,4 GHz a 5 GHz)
- Indikátor stavu pro snadnou kontrolu provozu
- Bluetooth připojení pro nastavení a ladění v blízkém okolí
- Tlačítko RESET pro odesílání dat jedním kliknutím a pohodlné ladění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Značka: | Solis |
| Délka: | 128 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| Výška: | 34 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Sdělení: | RS485, Wi-Fi |
| Záruka: | 2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Solis, značka společnosti Ginlong Technologies (založená v roce 2005), je jedním z největších a nejzkušenějších výrobců solárních střídačů na světě. S miliony jednotek nasazených po celém světě nabízí Solis kompletní řadu střídačů pro bytové, komerční a aplikace v komunálním měřítku, vše podpořené přísnými mezinárodními certifikacemi a prokázanou historií spolehlivosti.
Známý tím, že nabízí vynikající hodnotu, střídače Solis kombinují vysokou účinnost konverze, inteligentní monitorovací schopnosti a robustní kvalitu stavby za konkurenční ceny. Ať jde o jednu instalaci na střeše nebo solarní farmu s více megawatty, Solis poskytuje spolehlivou konverzi energie, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |