Solis S6-EH1P6K-L-PLUS
Kód: SOLIS-S6-EH1P6K-L-PLUSDetailní popis produktu
Díky 6stupňové funkci časovaného nabíjení/vybíjení a vestavěným funkcím pro péči o baterii a ochranu prodlužuje životnost baterie a zvyšuje spolehlivost systému. Měnič také podporuje paralelní připojení více jednotek, což umožňuje konfiguraci jednofázových nebo třífázových systémů s celkovým výkonem až 48 kW.
Je vybaven přepínáním na úrovni UPS a vyhrazeným rozhraním generátoru, zajišťuje stabilní a nepřerušitelné napájení i během výpadků. Tento univerzální měnič nabízí ideální řešení pro domácnosti, které potřebují spolehlivé a inteligentní ukládání energie v náročných energetických prostředích.
-
Klíčové vlastnosti
- Inteligentní správa energie
- Umělá inteligence inteligentně řídí nabíjení a vybíjení na základě tarifů TOU (Time-of-Use)
- Bezproblémová integrace s platformami VPP a EMS pro vylepšenou optimalizaci energie
Vysoký výkon
- Doba přepnutí < 4 ms
- 160% kapacita FV vstupu pro maximalizaci využití solární energie
Flexibilní a škálovatelné
- Kompatibilní s běžnými lithiovými a olověnými bateriemi
- Snadné rozšíření kapacity systému pomocí paralelních připojení a AC coupling
Jednoduchá a rychlá konfigurace
- 7palcová LCD obrazovka pro intuitivní uživatelské prostředí
- Podpora aplikace Bluetooth pro rychlé a snadné nastavení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 23.5 kg |
| Značka: | Solis |
| Délka: | 253 mm |
| Šířka: | 335 mm |
| Výška: | 560 mm |
| Moc: | 6000 W |
| Počet fází: | 1 |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Sdělení: | RS485, CAN, Wi-Fi, LAN, GPRS |
| Záruka: | 10 |
| Počet MPPT: | 2 |
| Řetězec: | 1 za MPPT |
| Typ: | Hybridní |
| Maximální výstupní proud: | 26.1 A |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Solis, značka společnosti Ginlong Technologies (založená v roce 2005), je jedním z největších a nejzkušenějších výrobců solárních střídačů na světě. S miliony jednotek nasazených po celém světě nabízí Solis kompletní řadu střídačů pro bytové, komerční a aplikace v komunálním měřítku, vše podpořené přísnými mezinárodními certifikacemi a prokázanou historií spolehlivosti.
Známý tím, že nabízí vynikající hodnotu, střídače Solis kombinují vysokou účinnost konverze, inteligentní monitorovací schopnosti a robustní kvalitu stavby za konkurenční ceny. Ať jde o jednu instalaci na střeše nebo solarní farmu s více megawatty, Solis poskytuje spolehlivou konverzi energie, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |