Tigo TS4-A-2F
Kód: 487-01252-22Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Automatické vypnutí - fotovoltaické pole přejde do režimu rychlého vypnutí v případě výpadku střídavého proudu v síti
- Certifikováno podle norem UL - testováno a certifikováno se stovkami nejlepších modelů střídačů
- Jednoduchá a rychlá instalace - připevňuje se na standardní rám fotovoltaického modulu nebo se montuje do stojanu
- Vysoký vstupní proud - nyní je dimenzován na 20 A IMP/25 A ISC, aby lépe vyhovoval bifaciálním a vysokoproudovým modulům
- Funguje s jakýmkoli systémem - plně kompatibilní s tisíci různými modely střídačů od více než 50 značek
- Vhodné pro až 700W solární moduly
- 25letá záruka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Optimalizátory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| Značka: | Tigo |
| Délka: | 22.9 mm |
| Šířka: | 138.4 mm |
| Výška: | 139.7 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP68, NEMA 3R |
| Sdělení: | PLC |
| Maximální výstupní proud: | 15 A |
| Maximální napětí: | 80 V |
| Maximální výstupní výkon: | 1400 W |
Tigo TS4 F/2F Rapid Shutdown Device Installation
Tigo TS4-A-2F (fire safety, 2 modules) - Overview
TS4 Flex MLPE - Overview
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Tigo Energy je globálním lídrem v Flex MLPE (Module-Level Power Electronics), které navrhuje inovativní produkty na optimalizaci solární energie a skladování energetiky, které dávají instalatérům a vlastníkům systémů více volby a flexibility. Platforma Tigo TS4 zvyšuje solární produkci, snižuje provozní náklady a zvyšuje bezpečnost systému se soulad rychlého vypnutí.
Kombinovaná s cloudovou platformou Tigo Energy Intelligence (EI), Tigo poskytuje monitorování a analýzu na úrovni modulů, systému a flotily v reálném čase, aby se maximalizoval výkon solární energie. Tigo EI Residential Solar Solution doplňuje portfolia s flexibilním solárním plus energetickým řešením pro domácí instalace, čímž se Tigo stává nezbytným partnerem pro optimalizované solární energetické systémy.
| Výrobní společnost : | Tigo Energy, Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 655 Campbell Technology Parkway, Suite 150, Campbell, CA 95008, USA |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | ONSA Plus s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Južná trieda 119, 040 01 Košice, Slovakia |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |