Tigo TS4-AO
Kód: 462-01252-32Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Monitorování na úrovni modulů - úplný přehled o výrobě na úrovni modulů a systému
- Rychlé vypnutí - součást certifikovaná podle norem UL pro fotovoltaické systémy rychlého vypnutí (PVRSS) po celém světě
- Inteligentní optimalizace - dodává maximum energie z pole
- Jednoduchá a rychlá instalace - připevňuje se na standardní rám fotovoltaického modulu nebo se montuje do stojanu
- Monitorování, rychlé vypnutí a vzdálené řešení problémů s Tigo Access Point (TAP) a Cloud Connect Advanced (CCA)
- Funguje s jakýmkoli systémem - plně kompatibilní s tisíci různými modely střídačů od více než 50 značek
- Vhodné pro až 700W solární moduly
- 25letá záruka
- Pracuje bezdrátově se zařízením TAP a CCA
- Odolnost vůči stínu a stáří pro maximalizaci celoživotního výnosu
Číslo dílu 462-01252-32 nebo 462-00252-32
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Optimalizátory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| Značka: | Tigo |
| Délka: | 22.9 mm |
| Šířka: | 138.4 mm |
| Výška: | 139.7 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP68, NEMA 3R |
| Sdělení: | Wireless |
| Maximální výstupní proud: | 15 A |
| Maximální napětí: | 80 V |
| Maximální výstupní výkon: | 700 W |
Tigo TS4-A-O (optimization) - Overview
TS4 Flex MLPE - Overview
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Tigo Energy je globálním lídrem v Flex MLPE (Module-Level Power Electronics), které navrhuje inovativní produkty na optimalizaci solární energie a skladování energetiky, které dávají instalatérům a vlastníkům systémů více volby a flexibility. Platforma Tigo TS4 zvyšuje solární produkci, snižuje provozní náklady a zvyšuje bezpečnost systému se soulad rychlého vypnutí.
Kombinovaná s cloudovou platformou Tigo Energy Intelligence (EI), Tigo poskytuje monitorování a analýzu na úrovni modulů, systému a flotily v reálném čase, aby se maximalizoval výkon solární energie. Tigo EI Residential Solar Solution doplňuje portfolia s flexibilním solárním plus energetickým řešením pro domácí instalace, čímž se Tigo stává nezbytným partnerem pro optimalizované solární energetické systémy.
| Výrobní společnost : | Tigo Energy, Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 655 Campbell Technology Parkway, Suite 150, Campbell, CA 95008, USA |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | ONSA Plus s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Južná trieda 119, 040 01 Košice, Slovakia |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |