Vision CBES-60kW 112.5kWh AC/DC Cabin
Kód: VISION-CBES-60KW-112.5KWH-AC-DCDetailní popis produktu
Zabezpečené a stabilní
- Podporuje 100% hloubku vybití (DOD)
- Životnost 15 let za standardních provozních podmínek
- Zabraňuje požárům a opětovnému vznícení
Chytré a efektivní
- Efektivní chlazení vzduchem
- Integrovaný systém BMS a řízení teploty snižuje spotřebu energie
- Řízení teploty v reálném čase zajišťuje konzistentnost článků a zaručuje rozdíl teplot článků ≤5 ℃.
Vysoce integrované
- Modulární design s výstupem 400V AC
- Bateriový systém je kompatibilní s mnoha protokoly. Možnost konfigurace PCS dle požadavků zákazníka.
Snadná údržba
- Vzdálená aktualizace
- Provoz a údržba pomocí aplikace
- Koordinace cloudu a edge pro plynulé řízení
- Detekce poruch během celého životního cyklu
- Analýza stavu baterie a včasná varování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komerční skladování energie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1500 kg |
| Značka: | Vision Battery |
| Délka: | 1150 mm |
| Šířka: | 1050 mm |
| Výška: | 2200 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Sdělení: | RS485, Wi-Fi |
| Počet MPPT: | 4 |
| Řetězec: | Až 2 na MPPT |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Typ baterie: | Vysoké napětí |
| Využitelná energie: | 112.5 kWh |
| Vybíjecí výkon: | 60 kW |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Skupina Vision, založená v roce 1994 a sídlící v Shenzhenu v Číně, je odborným poskytovatelem inteligentních energetických řešení se zaměřením na pokročilou technologií baterií. Portfolio společnosti zahrnuje ventilově regulované těsné baterie (VRLA), lithiové baterie, palivové články a integrované systémy skladování energie pro UPS, telekomunikace, energetické systémy a aplikace obnovitelné energie.
Desítky let výrobních zkušeností a závazek k kvalitě činí baterie Vision důvěryhodné na světové úrovni pro svou spolehlivost, konzistentní výkon a výjimečnou hodnotu v aplikacích pohotovostního a cyklického provozu.
| Výrobní společnost : | Vision Group |
|---|---|
| Adresa : | Rooms 9-12, 7F, Block B, Building 7, Zone 2, Shenzhen Bay Technological and Ecological Park, Nanshan District, Shenzhen, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Vision Europe SAS |
| Adresa zástupce v EU : | Wijngaardveld 3, 9300 Aalst, Belgium |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |