Dyness STACK280-8S baterijski sustav 114.69 kWh (8 modules + SBDU)
Kod: STACK280-8S
Nije ocijenjeno Detalji ocjene
Na upit
Detaljne informacije
Poštena cijena
Poštena cijena
Nudimo konkurentne cijene s naglaskom na kvalitetu i transparentnost.
Brza dostava
Brza dostava
Proizvodi na zalihi šalju se odmah. Naručeni artikli šalju se u roku od 5 dana.
Bonus za vjernost
Bonus za vjernost
Stalni kupci dobivaju popuste i bonuse za svoju vjernost.
Stručna montaža po ključ
Stručna montaža po ključ
Pružamo usluge od početka do kraja s jamstvom kvalitete.
Detaljan opis proizvoda
Pregled
Što je uključeno
  • 8x Dyness STACK280 baterijski modul S51280 (svaki po 14,34 kWh / 51,2 V / 280 Ah).
Sistemske specifikacije
Model sustavaSTACK280-8S
Broj modula8
Nazivna energija114,69 kWh
Upotrebljiva energija (95% DOD)108,96 kWh
Radni napon358-467 V
Preporučeno punjenje/pražnjenje140 A (0,5C)
Maksimalno kontinuirano punjenje/pražnjenje200 A (0,7C)
Vršno pražnjenje (2 min)280 A
KomunikacijaCAN / RS485 (RJ45)
Razina zaštiteIP20
Životni vijek ciklusaveće ili jednako 8000 ciklusa, 10 godina
Dimenzije sklopljenog klastera (Š x D x V)770 x 425 x 2203 mm
Ukupna težina918 kg
CertifikatiCE EMC, CE RED, UN38.3
Kompatibilni pretvarači
Napomene o instalaciji
  • Podni razmak: najmanje 450 mm iznad vrha modula potrebno je za hlađenje i pristup priključcima.
  • Visina sklopa od 2203 mm zahtijeva minimalnu visinu prostorije od 2,65 m.
  • Potrebna je instalacija od strane dvije osobe (svaki modul teži 110 kg).
  • Za više od 8 modula preporučuje se dvostupčana konfiguracija proširenja.
Dodatni parametri
Kategorija: Baterije za fotonaponske sustave
Težina: 918 kg
Robna marka: Dyness
Duljina: 425 mm
Širina: 770 mm
Visina: 2203 mm
Stupanj zaštite (IP): IP20
Komunikacija: CAN / RS485
Nazivna struja: 200 A
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Samo registrirani korisnici mogu slati ocjene. Molimo prijavite se ili registrirajte.
Rasprava
Nemojte ispunjavati ovo polje:
Proizvodna tvrtka : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Adresa : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-mail : [email protected]
EU predstavnik proizvođača : Dyness Europe B.V.
Adresa EU predstavnika : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands