Dyness STACK280 SBDU + Standard Base
Kod: DYNS51280-STACK280-SBDUSrodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pregled
Dyness STACK280 SBDU (Standardna jedinica za raspodjelu baterije) plus Standardna baza je upravljačko središte svakog STACK280 klastera. Sadrži sustav za upravljanje baterijom, glavni DC prekidač, sučelje za komunikaciju pretvarača, priključke za paralelne klastere i integrirani WiFi modul za mobilnu aplikaciju s podrškom za OTA. STACK280 moduli baterija ne mogu raditi bez njega.
Ključne značajke
- Centralizirano upravljanje baterijom: integrirani BMS nadzire balansiranje napona ćelija, struju, temperaturu, SOC i SOH za cijeli klaster.
- Plug-and-play sučelje za slaganje: moduli baterija slažu se na SBDU pomoću kompozitnih slijepih konektora. Nema međusobnog povezivanja modula. Nema ožičenja između modula.
- Glavni DC prekidač s zaštitom od kratkog spoja.
- CAN i RS485 RJ45 komunikacijski priključci za pretvarač.
- Parallel In / Parallel Out priključci za povezivanje do 12 klastera.
- Ugrađeni WiFi modul s podrškom za OTA putem aplikacije.
- Kontrola suzbijanja požara aerosolom za cijeli klaster.
- Gumb za buđenje + Prekidač za napajanje za sigurno sekvenciranje pokretanja.
Tehničke specifikacije
| Kompatibilnost | Dyness STACK280 (S51280) moduli |
| Podržana veličina klastera | 3 do 15 modula |
| Raspon energije sustava | 43 do 215 kWh po klasteru |
| Radni napon | 134,4 do 864 V DC (ovisno o klasteru) |
| Preporučena struja | 140 A (0,5C) |
| Maksimalna kontinuirana struja | 200 A (0,7C) |
| Vršno pražnjenje (2 min) | 280 A |
| Komunikacija | CAN / RS485 (RJ45) + paralelni CAN |
| Bežični | Ugrađeni WiFi, APP OTA |
| Razina zaštite | IP20 (za unutarnju upotrebu) |
| Sastavljene dimenzije (Š x D x V) | 770 x 425 x 363 mm (BDU 230 mm + Baza 133 mm) |
| Neto težina (BDU + Baza) | 38 kg |
| Montaža | Podnožje za pod, zidni nosač opcionalno |
Što je uključeno (Paket A)
- 1x BDU (770 x 425 x 230 mm)
- 1x Standardno podnožje (770 x 425 x 133 mm)
- 2x Nosač za zidno pričvršćivanje
- 2x Vijci za proširenje M6x80, 4x Vijci za proširenje M12x100
- 4x Vijci s ravnom glavom Phillips M5x30
- 2x OT4-6 kabelske papučice
- 1x RJ45 CAN otpornik za terminaciju od 120 ohma
- 1x 2 m RJ45 CAN komunikacijski kabel do pretvarača
Kompatibilni pretvarači
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Megarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Baterije za fotonaponske sustave |
|---|---|
| Težina: | 38 kg |
| Robna marka: | Dyness |
| Duljina: | 425 mm |
| Širina: | 770 mm |
| Visina: | 363 mm |
| Stupanj zaštite (IP): | IP20 |
| Komunikacija: | CAN/RS485 + WiFi |
| Nazivna struja: | 200 A |
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Samo registrirani korisnici mogu slati ocjene. Molimo prijavite se ili registrirajte.
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Established in 2017, Dyness is a globally recognized innovator in energy storage solutions. The company leverages advanced technology and strong research and development capabilities to deliver a comprehensive product portfolio designed for diverse applications, including commercial, industrial, and residential energy storage systems.
Headquartered in Suzhou, China, Dyness serves customers worldwide, providing safe, reliable, and high-performance energy storage solutions. Reinforcing Dyness position as a trusted leader in the industry.
With a focus on full-scenario energy management, Dyness continues to drive innovation in sustainable power storage, supporting the global transition to renewable energy.
| Proizvodna tvrtka : | Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China |
| E-mail : | [email protected] |
| EU predstavnik proizvođača : | Dyness Europe B.V. |
| Adresa EU predstavnika : | Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands |
| Email EU predstavnika : | [email protected] |