Dyness STACK280 SBDU + Standard Base
Kod: DYNS51280-STACK280-SBDU
Nije ocijenjeno Detalji ocjene
Na upit
Detaljne informacije
Poštena cijena
Poštena cijena
Nudimo konkurentne cijene s naglaskom na kvalitetu i transparentnost.
Brza dostava
Brza dostava
Proizvodi na zalihi šalju se odmah. Naručeni artikli šalju se u roku od 5 dana.
Bonus za vjernost
Bonus za vjernost
Stalni kupci dobivaju popuste i bonuse za svoju vjernost.
Stručna montaža po ključ
Stručna montaža po ključ
Pružamo usluge od početka do kraja s jamstvom kvalitete.
Detaljan opis proizvoda
Pregled
Ključne značajke
  • Glavni DC prekidač s zaštitom od kratkog spoja.
  • CAN i RS485 RJ45 komunikacijski priključci za pretvarač.
  • Parallel In / Parallel Out priključci za povezivanje do 12 klastera.
  • Ugrađeni WiFi modul s podrškom za OTA putem aplikacije.
  • Kontrola suzbijanja požara aerosolom za cijeli klaster.
  • Gumb za buđenje + Prekidač za napajanje za sigurno sekvenciranje pokretanja.
Tehničke specifikacije
Kompatibilnost Dyness STACK280 (S51280) moduli
Podržana veličina klastera 3 do 15 modula
Raspon energije sustava 43 do 215 kWh po klasteru
Radni napon 134,4 do 864 V DC (ovisno o klasteru)
Preporučena struja 140 A (0,5C)
Maksimalna kontinuirana struja 200 A (0,7C)
Vršno pražnjenje (2 min) 280 A
Komunikacija CAN / RS485 (RJ45) + paralelni CAN
Bežični Ugrađeni WiFi, APP OTA
Razina zaštite IP20 (za unutarnju upotrebu)
Sastavljene dimenzije (Š x D x V) 770 x 425 x 363 mm (BDU 230 mm + Baza 133 mm)
Neto težina (BDU + Baza) 38 kg
Montaža Podnožje za pod, zidni nosač opcionalno
Što je uključeno (Paket A)
  • 1x BDU (770 x 425 x 230 mm)
  • 1x Standardno podnožje (770 x 425 x 133 mm)
  • 2x Nosač za zidno pričvršćivanje
  • 2x Vijci za proširenje M6x80, 4x Vijci za proširenje M12x100
  • 4x Vijci s ravnom glavom Phillips M5x30
  • 2x OT4-6 kabelske papučice
  • 1x RJ45 CAN otpornik za terminaciju od 120 ohma
  • 1x 2 m RJ45 CAN komunikacijski kabel do pretvarača
Kompatibilni pretvarači
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Megarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo.
Dodatni parametri
Kategorija: Baterije za fotonaponske sustave
Težina: 38 kg
Robna marka: Dyness
Duljina: 425 mm
Širina: 770 mm
Visina: 363 mm
Stupanj zaštite (IP): IP20
Komunikacija: CAN/RS485 + WiFi
Nazivna struja: 200 A
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Samo registrirani korisnici mogu slati ocjene. Molimo prijavite se ili registrirajte.
Rasprava
Nemojte ispunjavati ovo polje:
Proizvodna tvrtka : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Adresa : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-mail : [email protected]
EU predstavnik proizvođača : Dyness Europe B.V.
Adresa EU predstavnika : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands