Moduł bateryjny Dyness Tower 3.55 kWh
Kod: DYNESS-HV9637Opis szczegółowy produktu
Monitorowanie aplikacji (opcjonalnie)
Monitorowanie w czasie rzeczywistym i zdalna aktualizacja
Personalizacja
Automatyczna konfiguracja
Łatwa instalacja
Konstrukcja składana, łączność bezprzewodowa
Wysoki poziom ochrony
Montaż wewnątrz i na zewnątrz
Szeroka kompatybilność
Kompatybilność ze sterownikami front-end
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulatory do fotowoltaiki |
|---|---|
| Waga: | 41 kg |
| Marka: | Dyness |
| Długość: | 380 mm |
| Szerokość: | 504 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP54 |
| Komunikacja: | RS485, CAN, RS232 |
| Typ baterii: | Wysokie napięcie |
| Użyteczna energia: | 3.5 kWh |
| Pojemność Ah: | 37 |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dyness, założona w 2017 roku i siedziba w Suzhou w Chinach, jest światowym inovatorem w systemach magazynowania energii baterii. Firma dostarcza rozległy portfel rozwiązań magazynowania litowo-żelaza-fosforu (LFP) dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych, łącząc zaawansowaną technologię komórek z inteligentnymi systemami zarządzania bateriami.
Zaufany instalatorom i profesjonalistom energetyki na całym świecie, systemy Dyness są znane wyjątkowymi normami bezpieczeństwa, długim cyklem życia, modułową skalowalnością i bezproblemową kompatybilnością z wiodącymi markami falowników. Od kompaktowych baterii domowych do wysokowydajnych regałów baterii, Dyness zapewnia elementy do niezależności energetycznej.
| Firma produkcyjna : | Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Dyness Europe B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |