SolisStor-10kWh-L-WM-66
Kod: 2607090002Uczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
SolisStor IntelliHome 10 kWh wall/floor mounted LiFePO₄ battery for residential photovoltaic energy storage.
- Battery type: LiFePO4 (low voltage)
- Nominal capacity: 10 kWh
- Operating voltage: 44.8 - 57.6 V
- Rated cell capacity: 100 Ah
- Recommended charge/discharge rate: 0.5C
- Charge / discharge current: 100 A / 200 A
- Depth of discharge (DOD): 100%
- Cycle life: > 6000 cycles / 10 years
- Communication: CAN / RS485
- Operating temperature: -20 ~ 55°C (with heating function)
- Ingress protection: IP66
- Dimensions (W × H × D): 470 × 1070 × 150 mm
- Weight: 95 kg
- Installation: floor-mounted / wall-mounted (default)
- Expandable: up to 8 units in parallel (max 80 kWh per cluster)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulatory do fotowoltaiki |
|---|---|
| Waga: | 95 kg |
| Marka: | Solis Storage |
| Długość: | 150 mm |
| Szerokość: | 470 mm |
| Wysokość: | 1070 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | CAN / RS485 |
| Napięcie znamionowe: | 51.2 V |
| Typ baterii: | Niskie napięcie |
| Użyteczna energia: | 10 kWh |
| Pojemność Ah: | 100 |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Solis Storage is the energy storage division of Ginlong Technologies (the makers of Solis inverters). Solis Storage develops residential and commercial battery systems including the IntelliHome series of low-voltage LiFePO4 wall and floor mounted batteries, designed to integrate seamlessly with Solis hybrid and off-grid inverters.
| Firma produkcyjna : | Ginlong Energy Storage Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | No.188 Jinkai Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Solis Storage Europe B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | Westerwerf 3-D, 1911 JA Uitgeest, The Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |