SolisStor-16kWh-L-WM-66
Kod: 2607090003Uczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
SolisStor IntelliHome 16 kWh wall/floor mounted LiFePO₄ battery for residential photovoltaic energy storage.
- Battery type: LiFePO4 (low voltage)
- Nominal capacity: 16 kWh
- Operating voltage: 44.8 - 57.6 V
- Rated cell capacity: 314 Ah
- Recommended charge/discharge rate: 0.5C
- Charge / discharge current: 157 A / 157 A
- Depth of discharge (DOD): 100%
- Cycle life: > 6000 cycles / 10 years
- Communication: CAN / RS485
- Operating temperature: -20 ~ 55°C (with heating function)
- Ingress protection: IP66
- Dimensions (W × H × D): 470 × 950 × 240 mm
- Weight: 126 kg
- Installation: floor-mounted / wall-mounted (default)
- Expandable: up to 8 units in parallel (max 128 kWh per cluster)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulatory do fotowoltaiki |
|---|---|
| Waga: | 126 kg |
| Marka: | Solis Storage |
| Długość: | 240 mm |
| Szerokość: | 470 mm |
| Wysokość: | 950 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | CAN / RS485 |
| Napięcie znamionowe: | 51.2 V |
| Typ baterii: | Niskie napięcie |
| Użyteczna energia: | 16 kWh |
| Pojemność Ah: | 314 |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Solis Storage is the energy storage division of Ginlong Technologies (the makers of Solis inverters). Solis Storage develops residential and commercial battery systems including the IntelliHome series of low-voltage LiFePO4 wall and floor mounted batteries, designed to integrate seamlessly with Solis hybrid and off-grid inverters.
| Firma produkcyjna : | Ginlong Energy Storage Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | No.188 Jinkai Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Solis Storage Europe B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | Westerwerf 3-D, 1911 JA Uitgeest, The Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |