Dyness STACK280 SBDU + Standard Base
Kód: DYNS51280-STACK280-SBDU
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na dotaz
Detailné informácie
Férová cena
Férová cena
Ponúkame konkurencieschopné ceny s dôrazom na kvalitu a transparentnosť.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Produkty na sklade odosielame ihneď. Ostatné položky dodáme do 5 dní.
Vernostný bonus
Vernostný bonus
Stáli zákazníci dostávajú za svoju vernosť zľavy a bonusy.
Odborná inštalácia na kľúč
Odborná inštalácia na kľúč
Poskytujeme komplexné služby so zárukou kvality.
Podrobný popis
Prehľad
Kľúčové vlastnosti
  • Hlavný istič DC s ochranou proti skratu.
  • CAN a RS485 komunikačné porty RJ45 pre menič.
  • Paralelné vstupné / Paralelné výstupné porty na prepojenie až 12 klastrov.
  • Vstavaná WiFi s podporou APP OTA.
  • Ovládanie protipožiarneho systému s aerosólom pre celý klaster.
  • Tlačidlo prebudenia + vypínač pre bezpečné sekvenčné spustenie.
Technické údaje
Kompatibilita Moduly Dyness STACK280 (S51280)
Podporovaná veľkosť klastera 3 až 15 modulov
Rozsah systémovej energie 43 až 215 kWh na klaster
Prevádzkové napätie 134,4 až 864 V DC (závisí od klastera)
Odporúčaný prúd 140 A (0,5C)
Maximálny trvalý prúd 200 A (0,7C)
Špičkový vybíjací prúd (2 min) 280 A
Komunikácia CAN / RS485 (RJ45) + paralelný CAN
Bezdrôtové Vstavaná WiFi, OTA aplikácie
Stupeň ochrany IP20 (na vnútorné použitie)
Rozmery zostaveného (Š x H x V) 770 x 425 x 363 mm (BDU 230 mm + základňa 133 mm)
Čistá hmotnosť (BDU + základňa) 38 kg
Montáž Podlahový podstavec, voliteľný držiak na stenu
Čo je súčasťou balenia (Balenie A)
  • 1x BDU (770 x 425 x 230 mm)
  • 1x Štandardný podstavec (770 x 425 x 133 mm)
  • 2x Držiak na upevnenie na stenu
  • 2x Rozperné skrutky M6x80, 4x Rozperné skrutky M12x100
  • 4x Plochá skrutka Phillips M5x30
  • 2x Káblové koncovky OT4-6
  • 1x RJ45 CAN 120 ohm koncový rezistor
  • 1x 2 m RJ45 CAN komunikačný kábel k meniču
Kompatibilné meniče
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Magarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo.
Dodatočné parametre
Kategória: Batérie pre fotovoltaiku
Hmotnosť: 38 kg
Značka: Dyness
Dĺžka: 425 mm
šírka: 770 mm
Výška: 363 mm
Stupeň ochrany (IP): IP20
Komunikácia: CAN/RS485 + WiFi
Nominálny prúd: 200 A
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Nevypĺňajte toto pole:
Výrobná spoločnosť : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Adresa : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-mail : [email protected]
Zástupca výrobcu v EÚ : Dyness Europe B.V.
Adresa zástupcu v EÚ : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands