Fronius Inteligentný merač 63A-3
Kód: 1114Súvisiaci tovar
Podrobný popis
OBOJSMERNÝ ELEKTROMER NA ZAZNAMENÁVANIE SPOTREBY ENERGIE V DOMÁCNOSTI.
V kombinácii s aplikáciou Fronius Solar.web ponúka merač Fronius inteligentný merač prehľadné zobrazenie vlastnej spotreby. Inteligentný merač ako súčasť riešenia skladovania energie Fronius zaručuje dokonale koordinované riadenie jednotlivých energetických tokov a optimalizuje tak celý energetický manažment. Fronius Inteligentný Merač je dokonale vhodný na použitie s meničmi GEN24 Plus a všetkými meničmi Fronius s Fronius Datamanager 2.0.
VŠEOBECNÉ ÚDAJE
|
Rozmery / (šírka)
|
71,2 mm |
|---|---|
|
Rozmery (výška)
|
89 mm |
|
Rozmery (hĺbka)
|
65,6 mm |
| Menovité napätie | 400 - 415 V |
| Maximálny prúd | 3 x 63 A |
| Prierez pripojenia pre prúdový obvod | 1 - 16 mm² |
| Prierez pripojenia pre komunikáciu a neutrál | 0,05 - 4 mm² |
| Vlastná spotreba | 1,5 W |
| Štartovací prúd | 40 mA |
| Trieda presnosti | 1 |
| Presnosť aktívnej energie | Trieda B (EN50470) |
| Presnosť reaktívnej energie | Trieda 2 (EN/IEC 62053-23) |
| Preťaženie (krátkodobé) | 20xImax/0,5 s |
| Montáž | Vnútorná inštalácia (koľajnice) |
| Kryt | 4 moduly DIN 43880 |
| Kryt | IP 51 (predná časť), IP 20 (svorky) |
| Displej | 8-miestny LCD displej |
| Pracovný rozsah | -25 až +55 °C |
| Rozhranie pre invertor | Modbus RTU (RS485) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inteligentné meračeTrojfázové inteligentné elektromery |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 9007947175335 |
| Počet fáz: | 3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fronius, ktorej sídlo sa nachádza vo Welse v Rakúsku, je jedným z najdôveryhodnejších mien v oblasti slnečnej energie, s dedičstvom inovácií siahajúcim viac ako 75 rokov. Spoločnosť navrhuje a vyrába prémium invertery na slnečnú energiu, rozhrania pre skladovanie batérií a inteligentné riešenia na správu energie, ktoré stanovujú meradlo pre účinnosť, spoľahlivosť a jednoduchosť použitia.
Od obytného radu Fronius Primo a Symo až po komerčné platformy Tauro a Verto, každý produkt Fronius je postavený s rakúskou inžinierskou presnosaťou a podporovaný vedúcimi zárukami v priemysle a svetovou servisnou podporou. Invertery Fronius sú voľbou profesionálov, ktorí požadujú maximálnu dostupnosť a dlhodobý výkon.
| Výrobná spoločnosť : | Fronius International GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Fronius International GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |