Fronius Karta Datamanager 2.0
Kód: 4-240-038-ZSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento modul umožňuje rozšíriť takzvanú verziu LIGHT na plnohodnotnú verziu (WLAN) s pripojením na internet.
Karta Fronius Datamanager je komunikačním centrom pre striedače Fronius pre rôzne aplikácie. Pomocou internetového pripojenia v sieti LAN alebo WLAN posiela karta Fronius Datamanager hodnoty fotovoltaických systémov priamo na online portál Fronius Solar.web, aby ste mali vždy prehľad o prevádzke systému. Karta Fronius Datamanager môže teda pripojiť meniče k internetu priamo cez WLAN. Okrem toho je možné optimálne monitorovanie systému a konfiguráciu karty Datamanager prostredníctvom vlastnej webovej stránky v rámci integrovaného webového servera na karte Datamanager Fronius. Vďaka integrovanému Modbus RTU SunSpec, Modbus TCP SunSpec a Fronius Solar API (JSON, pre aktuálne hodnoty) je možné striedače Fronius jednoducho pripojiť k webovému portálu Fronius Solar.web a paralelne aj k systémom iných výrobcov.
VŠEOBECNÉ ÚDAJE
|
Rozmery (dĺžka)
|
22 mm |
|---|---|
|
Rozmery (šírka)
|
103 mm |
|
Rozmery (výška)
|
132 mm |
| Hmotnosť | 0,55 kg |
| Kapacita batérie | max. 4096 dní |
| Napájacie napätie | Napájanie 12 V DC cez menič |
| Spotreba energie | < 2,0 W |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 °C až +65 °C |
ROZHRANIE
| Ethernet (zásuvka RJ45) | LAN, 10/100 MBit / Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
|---|---|
| RS422 (zásuvka RJ45) | - |
| RS422 (zásuvka RJ45) | Fronius Solárne.Net IN |
| WLAN | Bezdrôtový štandard 802.11 b/g/n / Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 digitálnych vstupov | Pripojenie k hromadnému prijímaču diaľkového ovládania |
| 4 digitálne vstupy/výstupy | Pripojenie k prijímaču hromadného diaľkového ovládania, ovládanie záťaže |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec alebo pripojenie merača |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wi-FiPríslušenstvo Fronius |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| EAN: | 9007947156259 |
| Značka: | Fronius |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fronius, ktorej sídlo sa nachádza vo Welse v Rakúsku, je jedným z najdôveryhodnejších mien v oblasti slnečnej energie, s dedičstvom inovácií siahajúcim viac ako 75 rokov. Spoločnosť navrhuje a vyrába prémium invertery na slnečnú energiu, rozhrania pre skladovanie batérií a inteligentné riešenia na správu energie, ktoré stanovujú meradlo pre účinnosť, spoľahlivosť a jednoduchosť použitia.
Od obytného radu Fronius Primo a Symo až po komerčné platformy Tauro a Verto, každý produkt Fronius je postavený s rakúskou inžinierskou presnosaťou a podporovaný vedúcimi zárukami v priemysle a svetovou servisnou podporou. Invertery Fronius sú voľbou profesionálov, ktorí požadujú maximálnu dostupnosť a dlhodobý výkon.
| Výrobná spoločnosť : | Fronius International GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Fronius International GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |