Goodwe GW12KSDT-30 SDT G3 (Wifi)
Kód: GW12K-SDT-G3-WIFIPodrobný popis
Kľúčové vlastnosti
- monitorovanie spotreby záťaže 24 hodín denne, 7 dní v týždni
- Elegantný a kompaktný dizajn
- Max. 22A DC vstupný prúd na reťazec
- Voliteľný SPD typu II na oboch AC a DC stranách
- Vynikajúca bezpečnosť a spoľahlivosť
S voliteľnou funkciou AFCI môže menič detekovať oblúkové poruchy, spúšťať alarmy prostredníctvom monitorovacieho systému a automaticky odpojiť obvod pre zaistenie bezpečnosti. Voliteľné zariadenie na ochranu proti prepätiu (SPD) typu II na DC aj AC strane navyše poskytuje ochranu proti úderom blesku a iným elektrickým rizikám.
- Voliteľná funkcia AFCI
- Voliteľný SPD typu II na DC a AC stranách
-
Inteligentné ovládanie a monitorovanie
Inteligentná správa energie, ktorá ponúka 24-hodinové monitorovanie spotreby záťaže prostredníctvom inteligentného merača GoodWe. Vďaka integrovanému limitu exportu výkonu môže menič automaticky spĺňať miestne obmedzenia verejných služieb, optimalizovať využitie energie a zároveň dodržiavať požiadavky siete. - Limit exportu výkonu
- monitorovanie spotreby záťaže 24 hodín denne, 7 dní v týždni
- Optimálna výroba
Poskytuje vysoký maximálny vstupný prúd 22 A na string, čím zaisťuje silný výkon a efektívnu premenu energie. Podporuje tiež až 150 % predimenzovanie DC vstupu, čím maximalizuje zachytávanie energie aj za kolísavých podmienok. S maximálnou účinnosťou 98,6 % poskytuje séria SDT G3 spoľahlivé a vysoko efektívne riešenie pre aplikácie solárnej energie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne invertory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.2 kg |
| Značka: | Goodwe |
| Dĺžka: | 210 mm |
| šírka: | 491 mm |
| Výška: | 392 mm |
| Sila: | 12000 W |
| Počet fáz: | 3 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP66 |
| Komunikácia: | Wi-Fi |
| Počet MPPT: | 2 |
| Typ: | sieť |
| Napäťové meniče - Goodwe - Modelový rad: | SDT G3 |
| Maximálny výstupný prúd: | 20 A |
| Menovité napätie: | 230 V |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
GoodWe (Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd.) je svetovane vedúcim výrobcom meničov na slnečnú energiu a riešení akumulácie energie, s inštaláciami vo viac ako 100 krajinách a prítomnosťou na liste Tier 1 Bloomberg New Energy Finance. Spoločnosť ponúka kompletnú paletu PV meničov, od kompaktných modelov na obytné účely až po výkonné komerčné a systémy v rozsahu spoločnosti, spolu s hybridnými meničmi a batérijou kompatibilnými riešeniami pre energetickú nezávislosť.
Známa ako výnimočná hodnota, spoľahlivosť a používateľsky prívetivý dizajn, GoodWe produkty majú pokročilé monitorovanie prostredníctvom portálu SEMS, vysokú konverznú účinnosť a širokú kompatibilitu s vedúcimi značkami batérií, čo ich robí najlepšou voľbou pre profesionálov solárnej energií na celom svete.
| Výrobná spoločnosť : | Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 90 Zijin Road, New District, Suzhou, Jiangsu 215011, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | GoodWe Europe GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Perchtinger Strasse 10, 81379 Munich, Germany |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |