Huawei Držiak na stenu LUNA2000
Kód: LUNA2000-BRACKETFérová cena
Ponúkame konkurencieschopné ceny s dôrazom na kvalitu a transparentnosť.
Rýchle dodanie
Produkty na sklade odosielame ihneď. Ostatné položky dodáme do 5 dní.
Vernostný bonus
Stáli zákazníci dostávajú za svoju vernosť zľavy a bonusy.
Odborná inštalácia na kľúč
Poskytujeme komplexné služby so zárukou kvality.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Značka: | Huawei |
| Dĺžka: | 160 mm |
| šírka: | 584 mm |
| Výška: | 371 mm |
| Typ batérie: | Vysoké napätie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Huawei FusionSolar je oddelenie chytrého fotovoltického a energetického úložiska spoločnosti Huawei Technologies, jednej z najväčších technologických spoločností na svete. Využívajúc neporovnateľnú odbornosť Huawei v digitálnych technológiách, AI a elektrotechnike, FusionSolar dodáva vysoko účinné solárne invertory, inteligentné systémy úložiska energie a inteligentné monitorovacie platformy pre aplikácie v domácnostiach, komerčných zariadeniach a na veľkom rozsahu.
| Výrobná spoločnosť : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |