Huawei Pomoc pri riadení energie EMMA-A02
Kód: EMMA-A02Podrobný popis
Optimalizované riešenie napájania
S prispôsobeným limitom výkonu, ktorý sa má dodávať do siete, dokáže EMMA predpovedať váš prebytočný výkon fotovoltaických článkov a vykonať príkaz založený na algoritme na rezerváciu miesta v ESS SOC. To vám umožní uložiť prebytočnú energiu do ESS pre ďalšie potrebné príležitosti, poskytnúť záložnú podporu napájania a zabrániť strate solárnej energie.
Inkluzívny prístup k domácim spotrebičom
EMMA vám umožňuje pripojiť rôzne domáce spotrebiče a naplánovať ich prostredníctvom aplikácie FusionSolar tak, aby ste maximalizovali mieru využitia zelenej energie, a to buď v režime časového využitia (TOU), alebo v preferovanom režime fotovoltaiky. Aplikácia zobrazuje príkon spotrebičov ovládaných inteligentnými ističmi alebo zásuvkami prostredníctvom EMMA a poskytuje údaje o pripojených zariadeniach. Pomocou aplikácie EMMA môžete bez námahy spravovať energetickú panorámu svojej domácnosti.
Riadenie na jednom mieste: Viditeľnosť na cestách
Aplikácia FusionSolar poskytuje komplexný prehľad o tokoch energie na úrovni modulov, či už ide o výrobu solárnej energie nad strechou, alebo skladovanie energie a spotrebu pod ňou. Táto komplexná aplikácia vám umožňuje monitorovať a regulovať pracovný stav vašej inštalácie kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka dostatočnému množstvu solárnej energie môžete uprednostniť nabíjanie určitých aktívnych spotrebičov, ako je tepelné čerpadlo a inteligentná nabíjačka SG-ready. V prípade preťaženia systém EMMA inteligentne riadi napájanie vypnutím menej náročných zariadení, aby zabezpečil stabilné napájanie domácnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Značka: | Huawei |
| Dĺžka: | 65 mm |
| šírka: | 108 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Sila: | 4 W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP2X |
| Komunikácia: | RS485, LAN, WLAN, Digital, WAN |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |