Huawei Smart Dongle-4G SDongleB-06-EU
Kód: SDONGLEB-06-EUPodrobný popis
Pripojenie meničov a dátovej služby
Inteligentný hardvérový kľúč využíva pripojenie 4G a umožňuje bezproblémovú komunikáciu až 10 striedačov so systémom riadenia solárnej energie, čím ponúka bezproblémové pripojenie a prevádzku.
Prístupový bod WLAN po inštalácii umožňuje miestne nasadenie na inteligentnú správu napájania a údržbu zariadenia. Umožňuje prepojenie systému FusionSolar SmartPVMS aj systémov riadenia tretích strán so striedačmi.
Vďaka krytiu IP65 proti prachu a vode je Smart Dongle odolný voči vonkajším podmienkam a zaručuje spoľahlivú prevádzku aj v náročných podmienkach.
Kľúčové vlastnosti
- Jednoduchá komunikácia
- Inteligentné O&M
- Krytie IP65
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Značka: | Huawei |
| Dĺžka: | 28 mm |
| šírka: | 162 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Komunikácia: | 4G, 3G, 2G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |